Vaše eBooky v akci - Zuzana Adam (Micháliková)

Autorka projektu FengShui academy

eBook Zuzany Adam (v době napsání článku Michálikové) mě na první pohled zaujal hlavně svým tématem, protože o Feng Shui je toho na internetu hodně, ale málokdy najdete informace v opravdu ucelené formě tak, aby se Vám z nich nestal v hlavě guláš, ale měli jste naopak jasný návod a praktické tipy, jak na to. Bylo otázkou času, kdy se toto téma dostane do světa info-podnikání a Zuzka Adamse tohoto tématu zhostila velice dobře.

eBook Zuzky je na téma Jak prostřednictvím bytu přitáhnout bohatství do Vašeho života (eBook z roku 2013 již není ke stažení). Zuzka má svůj eBook vytvořený jako eBook zdarma, na základě kterého tvoří svou databázi kontaktů - lidí, které toto téma zajímá.

A myslím si, že eBook nejen že plní svou roli magnetu a přitahuje klienty do databáze, ale také plní další velice důležitou úlohu, a to, že ukazuje, že je Zuzka Micháliková opravdovým expertem ve svém oboru, tedy v oboru feng shui.

Když jsme si se Zuzkou koncem června na toto téma psaly, napsala mi:  "jinak ebook je luxusní.... za 24 hodin udělat 178 kontaktů a to jsem ho zatím ani pořádně nepropagovala..." Wow. Skvělé číslo do startu a skvělý potenciál pro další práci s těmito lidmi, které feng shui evidentně zajímá a mohou se tak z kontaktů zdarma stát časem díky správné komunikaci platícími klienty.

Update k 7.9.2013 - jak eBook pomáhá při budování databáze a prodeji

Níže můžete vidět video, které Zuzka natočila na začátku léta 2013. Nyní, zhruba měsíc od spuštění Zuzčina projektu, jsem se jí zeptala, jak jí její eBook pomáhá generovat kontakty do databáze a s prodejem její Feng Shui Academy.

A zdá se, že vše funguje skvěle. Zuzka mě informovala, že eBook zdarma má už 1222 lidí, do její akademie se na videa zdarma zaregistrovalo téměř 2600 lidí a jsou to 3 týdny, kdy Zuzka spustila prodej a její program FengShui Academy si zakoupilo už 130 lidí a každý den přibývají noví 🙂 Gratuluju Zuzko.

Můj názor na zpracování eBooku

Protože se jedná o eBook zdarma, je obsahově adekvátní v rozsahu okolo 20ti stran a je v něm vše důležité - osobní příběh, teorie i praktické rady a tipy. Zuzka tak může velice dobře navázat na eBook svým placeným poradenstvím a také svým online programem Feng Shui Academy, kterou právě spustila pro ty, kdo chtějí jít v tomto tématu do hloubky.

Myslím si, že pro mnohé z Vás může být Zuzka Michalíková inspirací právě v tom, že nešla na věc nijak složitě, pustila se do akce a opravdu za 14 dní napsala svůj první eBook a začala díky němu získávat nové kontakty do své databáze, se kterými následně může pracovat jak pro svůj online byznys, tak pro své offline aktivity.

Ve svém eBooku vsadila Zuzka Micháliková na téma, které určitě bude zajímat i mnohé lidi, kteří se tématu feng shui dotkli jen okrajově, a to na téma Jak Vám může byt (dům) pomoci k zvýšení příjmů. eBook se čte velice dobře a ti z Vás, kdo jste četli můj eBook Jak napsat eBook za 14 dní v něm jistě uvidíte, že Zuzka byla v celkovém provedení eBooku dobrým studentem 🙂

Mé osobní doporučení by v tomto případě bylo jen jediné, a to profesionálnější zpracování titulní strany a dalších grafických prvků eBooku. Nicméně toto není nic, na čem by publikace eBooku musela stát a je to jen detail, který lze doladit za pochodu. 

Zuzčina cesta k eBooku, který vznikl opravdu za 14 dní 🙂

Moc děkuji Zuzce, že se se mnou podělila o svou tvorbu a taky za video, které mi jako správná plážová podnikatelka natočila v červnu na pláži a ve kterém říká, jak svůj eBook napsala a jak jí v tom pomohl můj eBook.

Ahoj Stáni, chtěla bych ti symbolicky tady z pláže poděkovat za tvůj eBook Jak napsat eBook za 14 dnů. Již 8 let jsem přemýšlela o tom, že bych chtěla napsat svou první knížku a tenhleten tvůj eBook mě doopravdy donutil k akci a donutil mě napsat své první řádky.

A má knížka tak vznikla za těch 14 dnů. Psala jsem první den, přesně podle tvých kroků jsem si napsala, co bych tam chtěla mít a jak by to mělo vypadat. Pak jsem se teda dostala k eBooku na den desátý, kdy jsem dopsala kompletně celý obsah a protože jsem si řekla, že teda to musím dát za těch 14 dnů, jak říkáš, tak 14. den jsem celou knížku upravila a vyexportovala do PDF, aby mohla jít na web.

Můj eBook najdete na www.fengshuiacademy.cz a Stáňo, tobě moc děkuji za to, že jsi to napsala, protože mnohým z nás to dává sílu napsat eBook a splnit si své sny.Proto všem z Vás, kteří nevíte, jak udělat ten první krok, Stánin eBook doporučuji.

Stáni, moc ještě jednou děkuji.

Zuzana Adam (Micháliková) expert na zhmotňování snů a Feng Shui okamžiku osobní poradce a lektor Feng Shui www.fengshuiacademy.cz