Vaše eBooky v akci - Ivana Cikánková 

Žena v realitách, autorka eBooku Jak se nespálit při prodeji nemovitosti

Ivana je úspěšná a zkušená realitní makléřka, žena v realitách. A svými eBooky a online marketingem podporuje své podnikání v realitách. Její prvotina - Jak se nespálit při prodeji nemovitostí odstartovala její online aktivity. Dnes už má Ivana funkční blog, který si vytvořila v kurzu Podnikání zpláže a můžete si přečíst i jeji další eBook Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem.

A jaké zkušenosti měla Ivana s eBookem Jak napsat eBook za 14 dní? Pusťte si video 🙂

Co říká Ivana ve videu:

Dobrý den. Tohle video jsem natočila pro Stáňu, protože bych jí chtěla hrozně poděkovat za její e-book Jak napsat e-book za 14 dní, protože to byl přesně ten kopanec, který jsem potřebovala pro to, abych něco změnila ve své práci a životě. A musím říct, že to byl kopanec neuvěřitelný.

Vzala jsem si ho a udělala jsem přesně to, co Stáňa píše v tom e-booku. To znamená, že jsem si sedla a psala jsem a za 14 dní vznikl a narodil se můj vlastní e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. Je to skvělý něco takovýho napsat, když to udělá člověk úplně sám, a mám z něho hroznou radost.

A co se stalo po napsání toho e-booku...

Uvědomila jsem si, že svoji práci, 17 let jsem realitní makléřkou, pohybuju se na realitním trhu, můžu dělat trošku jinak a pomáhat lidem trošičku jinak a předávat jim dobrým způsobem a hlavně správné informace, které oni potom můžou svobodně vyhodnotit a rozhodovat se, jak potřebují.

Tenhle e-book mi přivedl celou řadu krásných referencí, skvělé klienty, z nichž s některými ještě stále jednám, a za dva měsíce po zveřejnění jsem díky klientům, kteří se ke mně dostali, vydělala 170 000 korun, což je moc hezký, ale hlavně je skvělý ten pocit, který z něho mám, a už mám taky další nápady na další e-booky. Takže, Stáňo, ještě jednou děkuju.

Tohle video je takové trošku domácí a amatérské, ale nicméně snad řekne to, co říct má. Takže díky a všem vám doporučuju, abyste si něco takovýho vyzkoušeli, protože ten pocit je super.

- Ivana Cikánková, www.ivanacikankova.cz