Vaše eBooky v akci - Martina Konečná

Autorka eBooku 7 věcí, které byste měli vědět o emocích

Informace k nám v životě přicházejí vždycky v pravý čas a tehdy, kdy to potřebujeme. A přesně takovým způsobem ke mně přišel v pravý čas eBook Martiny Konečné, ve kterém se věnuje emocím. eBook se jmenuje 7 věcí, které byste měli vědět o emocích a získat jej můžete zdarma na Martininých stránkách www.energyeft.cz.

Můj názor na zpracování eBooku

Na první pohled vypadá eBook obyčejně, řekla bych průměrně, ale v okamžiku, kdy jsem se začetla do textu, objevila jsem jeho velkou hodnotu. Přišla spousta AHA momentů, chvil, kdy jsem si řekla "Ano, toto ve svém životě občas zažívám a AHA, proto se mi to děje".

A právě proto jsem se rozhodla Martinin ebook zařadit do této sekce. Jsem zastáncem toho, že člověk se má stále učit. Možná i odtud pramení můj vztah k info-podnikání a eBookům, protože je to kanál, skrze který se k lidem dostávají kvalitní informace. Napsat ebook totiž není otázka hodinky, musíte tomu věnovat dny a dlouhé hodiny práce a tvoření.

Pro napsání eBooku musíte ze sebe dát to nejlepší, co umíte a víte 🙂 Troufám si říct, že do toho se pustí opravdu jen ti, kdo to myslí vážně a mají co říct. A díky tomu se k lidem skrze eBooky dostanou informace v podání, které běžně v článcích anonymních autorů neobjeví. eBook se čte velice dobře.

Martina dbala na správnou strukturalizaci textu, nadpisů, obrázků, takže jsem se jako čtenář orientovala snadno a číst na obrazovce počítače mi šlo bez problémů. Myslím si, že by do budoucna eBook potřeboval trochu doladit po designové stránce, aby působil uceleněji a budil "profi" dojem na první pohled. Hodně dělá většinou první dojem titulní strana.

Myslím si ale, že cílovou skupinu Martiny to nijak neodradí a že naopak ocení především hodnotné informace, které Martina v eBooku dává. eBook Martiny Konečné si můžete zdarma stáhnout zde >>

Martinina cesta k vytvoření eBooku

Martina ve svém eBooku píše: Kdysi v dětství jsem snila o tom, že až budu dospělá, tak budu psát knihy. Jenže v dospělosti pak můj rozum mudroval: „O čem bych jako měla psát? A kdo by mi tu knihu vydal? Je to zbytečné. Nemá to cenu.“

Až s poznáním infopodnikatelského světa se otevřely Martině taky dveře ke splnění snů o tom, že knihy bude psát a je skvělé, že se do toho pustila. Moc děkuji Martině za sdílení toho, jak sama eBook napsala a jsem moc ráda, že jsem jí mohla být na cestě průvodcem díky mému eBooku Jak napsat eBook za 14 dní. Děkuji za milá slova 🙂

Dobrý den, jmenuji se Martina Konečná a jsem EFT praktik a energist. Zabývám se energií emocí a emocionálním uzdravováním. Pracuji s energy EFT a jsem certifikovaný EFT AMT Master Practitioner u tvůrkyně energy EFT doktorky Silvie Hartmann.

Na eBook Stání Mrázkové Jak napsat eBook za 14 dní jsem narazila v době, kdy jsem měla za sebou už svůj první, amatérsky napsaný eBook klasickou metodou "pokus - omyl". Napsala jsem ho tehdy tak, jak jsem nejlépe uměla a jak jsem se domnívala, že by eBook napsaný být měl. Vůbec jsem netušila, že napsat eBook a knihu není totéž a že obojí má svá specifika, pravidla a zákonitosti.

Proto mě taky napsání eBooku stálo spoustu času a úsilí, které jsem si mohla ušetřit, kdybych na odbornou příručku Stáni Mrázkové narazila dříve. Velmi si její práce cením, protože vím, jaké to je a jak jsem se cítila, když jsem začínala a vůbec nic jsem o tom nevěděla.

Jedna věc totiž je, že víte, o čem chcete psát, co chcete sdělit, máte inspiraci. A druhá věc je, že ty informace potřebujete v textu nějak strukturovat, uspořádat a poradit si s eBookem také po technické stránce. Říkám tomu, že to je jin a jang spisovatelské práce.

A teprve až ve své tvůrčí činnosti zvládnete obě dvě tyto stránky tvůrčího procesu, tak teprve tehdy získají Vaši čtenáři maximum z toho, co jste si pro ně připravili. Proto také na úplném počátku se hodí pomoc od někoho, kdo přesně ví, jak na to, kdo Vás podpoří, protože dokud jste ještě nic nevytvořili, tak pořád hrozí riziko, že to vzdáte.

A se Stáninou podporou už máte polovinu práce takřka za sebou. Provede Vás celým procesem zdárně k cíli a Vy si budete jen užívat to, co bezpečně umíte, co znáte, co Vám jde, v čem jste doma.

Proč doporučuji eBook Stáni Mrázkové?

Především proto, že jsem s ním učinila velmi dobrou zkušenost. Na začátku té Vaší spisovatelské dráhy Vám poskytne pevnou půdu pod nohama a dá Vám přesně ty informace, které potřebujete, abyste svůj eBook dokázali vytvořit.

Pomůže Vám taky zdolat takové ty vnitřní výmluvy, námitky, pochybnosti, odsouvání, které jsou přirozené a v tom procesu tvorby se objevují. A spoustu užitečných rad a informací najdete nejenom v tom základním eBooku, ale také v bonusech zdarma. Na základě vlastní zkušenosti potvrzuji, že napsat eBook za 14 dní jde.

Zkraťte si cestu a neřešte dlouze to, co jiní objevili a vyřešili už za Vás. Jděte do toho rovnou profesionálně. Díky eBooku Stáni Mrázkové tu možnost teď máte. Překonejte další ze svých hranic a osvoboďte se. Přeji Vám hodně úspěchů na Vaší spisovatelské dráze a děkuji Vám za pozornost.

Martina Konečná
EFT Master Practitioner www.energyeft.cz