Dávám lidem srozumitelné, funkční a v praxi ověřené postupy a návody pro jejich online podnikání a zároveň je jemně vedu do hloubek jejich duše k objevení toho, kdo jsou, aby pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět.

Můj příběh aneb jak jsem se dostala k plážovému podnikání

Když se zamyslím nad tím, kým jsem dnes, určitě to vystihuje jedna z úvodních vět této stránky. Žiju svůj život naplno a plním si své sny, i ty nejšílenější, každý den.

Miluju cestování, a tak cestuji hodně a do destinací, o kterých jsem vždy snila. Prošla jsem trek kolem Annapuren v Nepálu, zkusila si, jaké to je žít pár měsíců v horách nad Lago di Garda nebo uprostřed tepajícího New Yorku. 

Nemám ráda českou zimu, obzvláště tu ostravskou plnou smogu, zplodin, špinavého sněhu a naštvaných lidí. A tak už několik let v ČR podstatnou část zimy netrávím. V uplynulých letech jsem strávila zimy na Bali, Mauriciu, na Floridě, v jihovýchodní Asii nebo taky v Africe.

Mám svobodu žít kdekoli na světě.

Mám peníze na to zaplatit si letenky, kamkoli mě napadne.

Ráda trávím vědomý čas se svými čtyřmi dětmi, Viktorkou (15), Aničkou (13), Juráškem (5) a Sofinkou (2). Baví mě si jen tak odpoledne vyjet na kole, zahrát nějakou hru nebo se jít jen tak projít. Baví mě s nimi cestovat a objevovat svět. Baví mě ukazovat jim krásy života.

Mám na to čas. 

Naplňuje mě inspirovat další lidi pro to, aby také žili život plný svobody, radosti a naplnění. Píšu články na mém blogu, pořádám webináře a online workshopy, jsem autorkou několika eBooků a také knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 45 000 lidí.

Nejvíce energie věnuji online kurzům ze série Podnikání z pláže, ve kterých dávám lidem srozumitelné, funkční a v praxi ověřené postupy a návody pro jejich online podnikání a zároveň je jemně vedu do hloubek jejich duše k objevení toho, KDO jsou, aby pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět.

Mou vizí je ukazovat všem lidem, kteří o to stojí, jak žít díky systému plážového podnikání život, ze kterého si nemusí brát dovolenou. Jak žít příběh, který chtějí vyprávět. 

Tohle všechno byl pro mě ovšem ještě před pár lety nedostižný sen...

Můj příběh ve zkratce najdete v tomto krátkém dvouminutovém videu, které jsem natočila na začátku roku 2015 před startem historicky prvního kurzu Podnikání z pláže. Pusťte si jej:

O tom, jak žiju dnes, jsem před lety snila a toužila po tom. Realita byla ovšem dost jiná. Dvě maličké děti, krachující stavební firma i manželství, život v paneláku, v peněžence pár korun. Bylo mi 26 let a měla jsem pocit, že jsem odsouzena k životu, který absolutně nemá smysl.

Jaký má totiž smysl život, ve kterém není místo pro lásku, svobodu a splněné sny? Jaký smysl má ukazovat dětem život, ve kterém já nejsem šťastná. Budou jednou šťastné ony?

Rozhodla jsem se to změnit. 

Pokud vás zajímá můj příběh o tom, co všechno jsem změnit musela, jak jsem odešla z ono krachujícího manželství a firmy a vydala se vstříc životu, který většina lidí okolo mě považovala za šílený, přečtěte si můj eBook zdarma Z vystresované matky podnikatelkou z pláže. Ke stažení ZDARMA je ve formuláři vpravo. 

OK, tak jsem se to rozhodla změnit... Kde jsem ale přišla na to plážové podnikání? 

Už od roku 2005 jsem se celkem intenzivně zabývala online marketingem, nejdříve ve firmě mého táty Jirky Mazura, později ve vlastní stavební firmě. Proto i mé další kroky po rozhodnutí změnit svůj život směřovaly opět do světa internetu. 

Zlomový pro mě byl květen 2010, kdy jsem absolvovala v Londýně dva semináře autora knihy Jak myslí milionáři T. Harva Ekera na téma podnikání a online marketing (Millionaire Mind Intensive a Guerrila Business Intensive).

Pochopila jsem zde mnohé o pozadí online marketingu, o technikách a strategiích, které na internetu vydělávají peníze, a taky o tom, že na tomto poli vítězí ti, kdo mají ty nejlepší informace, a také ti, kdo jdou do AKCE.

Na těchto seminářích v roce 2010 jsem také poprvé uslyšela pojem eBook, a také to, že je možné jej automatizovaně prodávat na internetu.

Netušila jsem tenkrát, jak to udělat, ale věděla jsem, že to je přesně to, co chci. Cesta k objevení toho, o čem vlastně eBook napíšu a jak zautomatizovat celý proces prodeje tak, aby vše šlapalo jako hodinky, aby se eBook opravdu prodával a vydělával mi peníze, byla dlouhá a jsem ráda, že jsem na ní vydržela.

Naplno jsem se do toho pustila v lednu 2013, spustila jsem svůj blog www.stanislavamrazkova.cz, začátkem roku odstartovala prodej svého eBooku Jak napsat eBook za 14 dní a v druhé polovině roku pokračování Jak úspěšně prodávat eBook.

Nasbírala jsem v té době taky spoustu nového hodnotného know-how o prodeji na internetu především díky zkušenostem jako projektový manažer v kampaních, které byly bezpochyby nejúspěšnějšími online kampaněmi na českém internetu v roce 2013 a získaly dohromady okolo 7 tisíc placených zákazníků a přes 110 tisíc lidí v trénincích zdarma.

Moje vlastní databáze se vyšplhala za rok 2013 z nuly na více než 2 tisíce lidí a v následujícím roce na 8 tisíc lidí a za další rok na 18 tisíc lidí, a to především díky eBookům zdarma. Prodejem obou placených eBooků jsem od roku 2013 vydělala už více než 1 500 000 Kč (1,5 milionu Kč).

Získejte přístup k pravidelné dávce inspirace s tematikou (nejen) plážového podnikání s přesahem do osobního rozvoje a jako dárek dostanete tento eBook.

A tak nastal čas sdílení

Za tu dobu jsem se naučila opravdu hodně o tom, co na internetu funguje a jak správně nastavit a spravovat automatizovaný systém prodeje.

V České republice dnes patřím mezi TOP5 online podnikatelů, a ti, od kterých jsem se dříve učila já, se dnes zase učí ode mě. Své know-how si nenechávám pro sebe. 🙂 Proč taky. Věřím v sílu spolupráce a sdílení. 

I vy tak můžete čerpat z mého know-how a zkušeností, a to různými způsoby:

  • V online kurzu Podnikání z pláže učím své studenty, jak si nastavit celý systém online prodeje tak, aby mohli stejně jako já z pláže podnikat. 
  • V online kurzu Plážová přípravka pomáhám lidem objevit téma podnikání, rozproudit kreativitu a najít odvahu plnit si své sny. 
  • V online kurzech Plážová střední a Plážová vysoká učím společně s mým mužem Jirkou Stiborem pokročilé techniky online marketingu a vytváření online kurzů. 
  • V knize Podnikání z pláže inspiruju k tomu, jak žít stylem života plážového podnikatele.
  • A skrze tento web a projekt Podnikání z pláže, ve kterém najdete blog, webináře, videa a další obsah ZDARMA, sdílím další hodnotné informace, inspiraci a motivaci k tomu, abyste se i vy mohli vydat za životem, ze kterého si nemusíte brát dovolenou. 

Věřím, že i vy zde najdete inspiraci. 🙂

Mějte se krásně a žijte příběh, který chcete vyprávět.