Vaše eBooky v akci - Monika Kořínková

Autorka eBooku Nejlepší dům na světě

Monika Kořínková je spolumajitelka firmy, v rámci které vytváří projekty, vyřizují stavební povolení, realizují stavby a prodeje dokončených domů. Monika tak zná celý proces od začátku až do konce. Díky tomu dokáže poradit napříč všemi profesemi, které se bydlení dotýkají.

A tak své zkušenosti shrnula do eBooku, který pro mnoho lidí tápající na začátku stavby domu bude spásou - eBooku Nejlepší dům na světě.

Je to skvělá ukázka toho, jak využít to, na co jsem expert nejen k běžné práci a konzultacím, ale shrnout to a zabalit do online produktu - eBooku - a pomoci tak svým know-how lidem napříč celou republikou, nejen omezenému počtu lidí a ještě díky tomu vydělat peníze. 🙂 Ano, přesně takovou moc má placený eBook. 

Sám od sebe se samozřejmě neprodá. Za systémem prodeje eBooku stojí celkem dlouhý proces, který popisuji v eBooku 8 kroků k podnikání z pláže. Nicméně pro inspiraci se podívejte, jak to zvládla Monika.

Moničina cesta k eBooku:

Co říká Monika ve videu:

Jsem Monika Kořínková a ráda bych touto formou sdílela svoji zkušenost s e-bookem Stáni Mrázkové Jak napsat e-book za 14 dní. Ke mně se knížka Stáni dostala zhruba před rokem (2013).

To už jsem nosila v hlavě myšlenku, že bych chtěla napsat nějakou svoji publikaci, ale pořád jsem to odkládala. Měla jsem spoustu jiných věcí na práci, jak to tak bývá, a na e-book nezbýval čas. Stánina publikace mi pomohla v tom, že byla takovým impulzem, který mě donutil vůbec začít.

A já se přiznám, že jsem ten svůj e-book, který se jmenuje Nejlepší dům na světě, nenapsala za 14 dní, mně to trvalo téměř tři čtvrtě roku. Psala jsem ho na několik takových etap. A ta Stánina publikace mi nejvíc asi pomohla v tom, že když jsem se vracela vždycky k psaní e-booku po určité době, tak díky krokům, které Stáňa popisuje ve svém e-booku, jsem dokázala navázat na předchozí práci a mnohem snáz se mi pokračovalo a e-book jsem dokončila.

Pokud někdo v hlavě tu myšlenku nosíte a pohráváte si s ní, že byste chtěli svůj e-book napsat, tak Stánina publikace vám v tom zaručeně pomůže a nedovolí vám skončit v půlce a vzdát to.

Takže ji vřele doporučuju všem. A tobě, Stáňo, ještě jednou moc děkuju i za osobní pomoc a za všechno, co jsi pro mě udělala. Měj se.

monika- Monika Kořínková
Autorka eBooku Nejlepší dům na světě
www.nejlepsidumnasvete.cz