Vaše eBooky v akci - Olga Bušková

Autorka eBooku Velká harmonická pětka

V tomto dílu seriálu Vaše ebooky v akci Vám představím eBook Olgy Buškové, které se zabývá, jak sama říká tím, jak správně nastavit prostor kolem sebe a díky tomu mít krásný každý den. Konkrétně se zaměřuje na symboliku obrazů v místnosti a jejich vliv na život člověka.

Mě osobně zaujala ta myšlenka toho, jak mohou obrazy mít na člověka vliv a když jsem obrazy poprvé viděla "živě" na akci Ženy ženám, tak už jsem věděla, jaký je za nimi příběh a dívala jsem se na ně úplně jinak.

A víte, kde jsem si o tom přečetla? V eBooku od Olgy 🙂 Je to jeden z těch eBooků, který mi utkvěl v paměti a při nedávném plánování rozvržení ložnice v novém bytě jsem se přistihla, jak přemýšlím nad tím, co by na mou představu o obraze v ložnici řekla Olga (kterou znám pouze virtuálně).

A přesně tak to má s eBookem fungovat

Především když jej vytvoříte správným způsobem a podpoříte jej dobře zpracovanýma webovýma stránkama. Výhodou je, že zatímco na webu u článku stráví člověk 2-3 minuty a odchází, u eBooku zdarma, který mívá do 20 stran, je to většinou několikanásobně více.

Často až 15 - 30 minut. Je to 15 - 30 minut, které návštěvník webu věnuje Vám, Vašemu příběhu, značce, produktům a službám. A pokud máte lidsky napsané texty podpořené Vašim Expertním autentickým příběhem, většinou mu utkvíte v paměti a vzpomene si na Vás v pravý čas, až začně řešit problém, se kterým právě Vy umíte pomoci.

U Olgy bych v eBooku doporučila vylepšit právě ten Expertní autentický příběh, kde stojí za to více rozvést to, jak se člověk dostal k práci, kterou dělá.

Stručně řečeno se v Expertním autentickém příběhu čtenář dozví, jaké jste měli na začátku pochyby, problémy, otázky, co jste museli překonat a naučit se pro to, aby se dnes stali expertem právě v té oblasti, kterou děláte. Kde a jak jste se to naučili a tak dále. Je to příběh, který Vás ukáže po té lidské stránce, ale zároveň i po stránce expertní a určitě patří na začátek eBooku.

Když se ale vrátím k eBooku od Olgy, rozhodně oceňuji velmi hezké grafické zpracování, které stojí za inspiraci. Stručné a výstižné popsání daného tématu s velmi dobrým rozložením textu, který se dobře čte na obrazovce monitoru. Na to je potřeba totiž při psaní eBooku dbát.

Autor si často neuvědomí, že oproti knize, kde je možné číst dlouhé odstavce velmi jednoduše, to je na obrazovce monitoru těžké a pokud jsou odstavce příliš dlouhé, člověka to svádí k přeskakování textů. S tím souvisí i používání obrázků v eBooku a další strukturování textů.

Detailně se právě tím, jak správně eBook vytvořit (nejen napsat), zabývám v eBooku Jak napsat eBook za 14 dní. Rozhodně je také skvělé v eBooku zdarma ukázat, jak vypadáte, jako to dělá Olga svou velmi hezkou fotkou 🙂 A využít jej tak na maximum pro budování důvěry a vztahu s klientem, tak, jak o tom píšu v eBooku zdarma eBook jako klíč k zákazníkově srdci i peněžence. Pro inspiraci si eBook Olgy Buškové stáhněte na jejím webu zde >>

A co ke svému eBooku říká Olga? Mrkněte na video:

Co říká Olga ve videu:

Co je pro vás váš domov nebo vaše kancelář? Jsou to pouze čtyři zdi? Napsala jsem pro vás e-book Velká harmonická pětka. E-book o tom, jak vidět prostředí kolem sebe jinýma očima, jak se podívat na svůj domov jinak, co udělat, když se cítím unavená, co udělat, když se cítím vyčerpaná, co udělat, když se doma málo setkáváme jako rodina. Já bych moc chtěla poděkovat Stáni Mrázkové a ráda bych to vysvětlila na obrazu, který je za mnou, protože symbolika obrazu je velmi důležitá.

Jednak nám dává atmosféru a jednak ten symbol posiluje to, čeho chceme dosáhnout. Pokud chceme mít šťastný vztah, náš vztah s partnerem aby kvetl, dáme si do ložnice obraz rozkvetlých ibišků, obraz vášně. A za mnou je obraz maják s ptáky. Já jsem věděla, co chci udělat, já jsem měla určitý záměr.

Já jsem věděla, že chci napsat e-book, předat informace lidem, aby svůj prostor viděli jinak, zjistili, co je všechno může ovlivňovat, to je ten maják, ale nevěděla jsem jak. Nevěděla jsem, jaké mám mít informace, když se píše e-book, nevěděla jsem, jakou má mít strukturu takový e-book, jaký má mít řád, co tam má být a co tam naopak nemá být. To jsou ty informace, které jsem dostala od Stáni Mrázkové.

A najednou mi to do sebe zapadlo jako puzzle. E-book je na světě. Mám z něho velkou radost.

Olga Bušková autorka eBooku Velká harmonická pětka www.olgabu.cz