Vaše eBooky v akci - Lucie Dorazilová

Autorka eBooku Ploché bříško za 21 dní

Další eBook ze série eBooků Vaše eBooky v akci je od Lucie Dorazilové, která je trenérka, sportovní fanda a výživová poradkyně. 🙂 Lucie začala psát blog s tipy pro zdravý život a správně na něj umístila i formulář pro sběr kontaktů výměnou za její eBook Ploché bříško za 21 dní

E-mail je v dnešním světě velmi ceněná komodita a lidé mají přehlcené schránky nejrůznějšími nabídkami. Proto si dávají pozor, komu svůj e-mail dají a komu ne. Pokud vám jej mají dát, musí k tomu mít opravdu dobrý důvod. Newsletterem jim v podstatě jen říkáte: „Budu vám posílat další e-maily.” Myslíte, že o to stojí?

A JAK TO TEDY MÁ BÝT SPRÁVNĚ? Strategický podnikatel využívá svoje webové stránky k tomu, aby na své návštěvníky získával e-mail tak, že jej vymění za něco natolik hodnotného, že za to budou ochotni svůj e-mail poskytnout. Optimálně za něco, co PŘESAHUJE HODNOTU jejich e-mailu.

A právě jednou z cest, jak si toto zaručit, je nabídnout návštěvníkovi webu eBook zdarma. 

O Lucčině cestě k eBooku je toto video:

Co říká Lucie ve videu:

Ahoj, jsem Lucka Dorazilová a jsem trenérka a lektorka lekcí Vnímej své tělo v Olomouci. Líbí se mi princip kalokagathia, což je shodou okolností i název studia, ve kterém působím. Je to harmonický rozvoj těla a ducha, proto se věnuji nejen pohybovým aktivitám, ale také zdravé výživě a relaxačním technikám.

E-book Ploché bříško za 21 dní jsem napsala proto, abych ukázala, že životní změna nemusí být drastická, že stačí postupovat krok za krokem. E-book je pro každého, nejen pro lidi, kteří s pohybem začínají, ale také pro ty, kteří již pravidelně cvičí. Každý si může zvolit svou obtížnost a svoje tempo cvičení.

Nejde jenom o břišní svalstvo, důležitá je i relaxace bederní oblasti, aby nás nebolela záda, také správné dýchání, takže ty změny potom pocítíte v celém těle. e-book_230 Myslím, že pokud se chceme v životě realizovat a cítit se dobře, naše tělo by mělo být naším pomocníkem, aby nás netrápilo nějakými bolestmi a problémy, ale naopak, aby nám dostatkem energie pomohlo realizovat naše vize v tomhle světě.

Stánin návod Jak napsat eBook za 14 dní mi velmi pomohl hlavně v té základní myšlence, kdy jsem prostě jenom dělala to, co Stáňa radila, a najednou jsem měla hotový e-book. A to samé bych chtěla předat i já svým klientům.

Informací máme kolem sebe spousty, až tolik, že někdy nevíme, co si máme vybrat, ale důležitá je ta akce, důležité je začít. A to je to, co jsem si vzala z té knížky od Stáni, že je potřeba postupovat krok za krokem a najednou za půl roku zjistíme, co všechno se v našem životě změnilo.

E-book Ploché bříško za 21 dní si můžete volně stáhnout na mém blogu www.lucky-web.cz. Dávám přednost se se svými klienty vidět tváří v tvář, takže vedu lekce Vnímej své tělo v Olomouci, v červnu plánuji jednodenní workshop a také od září rozjedeme další kurz Vnímej své tělo.

Také dokončuji přípravy dalšího e-booku, který jsem napsala se svou dobrou kamarádkou Petrou Bártovou. Je to takový mix zdravých tipů a zároveň velmi rychlých a chutných receptů. E-book se jmenuje Jíme zdravě, abychom žili spokojeně a najdete ho na webových stránkách www.jimeabychomzili.cz.

Závěrem bych chtěla poděkovat ještě jednou: Stáňo, moc díky za oba tvé e-booky – Jak napsat eBook za 14 dní i Jak prodávat eBook. Ty rady v nich jsou k nezaplacení a pomohly mi dokončit mé první projekty. A všem vám ostatním bych chtěla říct, abyste se nebáli hýbat. Pohyb je totiž radost. Ráda se s vámi kdykoliv potkám a mějte se fajn.

lucie-dorazilova- Lucie Dorazilová,
www.lucky-web.cz