Vaše eBooky v akci - David Cháb

Autor eBooku Jak se jednou provždy zbavit bolesti zad

David Cháb se stal od prvního nakouknutí do jeho tvorby mým oblíbeným info-podnikatelem. Po první minutě jsem už totiž měla pusu od ucha k uchu a nevěřila jsem svým očím, že takto z vesela někdo infopodnikání pojal, obzvláště návod, jak zadat na webu email do formuláře mě bavil 🙂

Než se totiž David dostal k vytvoření eBooku, o kterém bude dneska řeč, vytvořil něco, co považuji za nejoriginálnější info-produkt na českém internetu a jak průběžně sleduji reakce svých kolegů, tak myslím, že nejsem jediná. Takže než se dostaneme k eBooku pana RNDr. Davida Chába, PhD., podívejme se, co je vlastně zač... prozradí Vám to Skřítek a skřítek.

A teď tedy k eBooku Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad. Samotné téma i obsah eBooku mi velice přišly vhod. Mojí oblíbenou činností je totiž sezení v nejpodivnějších polohách u počítače, což mým zádům úplně nesvědčí.

Obsahově je eBook opravdu propracovaný a našla jsem v něm mnohé skvělé rady a tipy pro má záda a v podstatě i pro to, aby můj život byl více v rovnováze, když přijde na péči o tělo, bez kterého by všechno toto tvoření a psaní nešlo. David pojal toto téma tak, že si při čtení člověk často řekne, že takto nad tím nikdy nepřemýšlel, což je vlastně chyba vedoucí k tomu, že záda bolí.

Nabízí návody na rychlé malé změny, které vedou k zlepšení stavu a také dlouhodobá řešení, cviky a změny v životním stylu. Přínosná jsou i dvě instruktážní komentovaná videa, které David dává k eBooku jako bonus. Pokud máte problémy se zády, doporučuji placený eBook.

Ovšem pokud aktuálně hledáte inspiraci pro Vaši vlastní tvorbu a chcete se podívat, jak si s eBookem poradil David Cháb, tak na stránce www.jak-na-bolava-zada.cz si můžete stáhnout zdarma krátký eBook Tipy a triky, jak si ulevit od bolesti zad.

Zeptala jsem se Davida Chába, jak mu při tvorbě pomohly mé eBooky...

Já vás zdravím, jmenuji se Davído Cháb a pískám si v tomto krásném dnu, a to z toho důvodu, že jsem právě dokončil dva svoje vlastní e-booky, své vlastní elektronické knihy, které se zabývají pomocí při bolestech zad. 

A pravdou je a je potřeba říct, že tyto e-booky by asi nespatřily světlo tohoto světa, pokud zase já bych nespatřil e-book Stáni Jak napsat e-book za 14 dnů. Taky je pravda, že já jsem spíš takový, že si ty věci dělám hodně rád sám tak, jak já sám si představuju a chci, což nevím, jestli je vždycky úplně ideální.

Ve chvíli, kdy jsem narazil na možnost si pořídit tenhle e-book od Stáni, tak jsem maličko pochyboval, jestli tam je vůbec něco, co by mi tahle záležitost mohla přinést. Nakonec jsem si teda e-book pořídil a zjistil jsem, že tam je toho nejenom hodně, ale téměř všechno. Dost mi to pomohlo, protože já ty věci mám rád poměrně volně a Stáňa vás v tom e-booku trošičku jakoby vezme za ruku a opravdu vás tam takhle jednotlivými kroky provede, což mně osobně poměrně značně pomohlo.

Je to několik dnů, tuším dva tři, kdy Stáňa teď udělala svoje druhé dílo, a to, jak vlastně prodávat e-book. Tuhletu věc jsem si pořídil v podstatě okamžitě, protože už jsem tak nějak věděl, jakým způsobem Stáňa ty informace předává.

Trošku jsem leccos už očekával, i když je pravda, že asi tam toho je ještě maličko víc, než jsem čekal. Oba tyhlety e-booky mi pomohly v tuhletu chvíli dokončit projekt, kterej se týká, jak jsem říkal, toho, jak se zbavit bolesti zad, což jsou moje internetové stránky www.jak-na-bolava-zada.cz, je to všechno s pomlčkama.

Takže pokud jste z těch lidí, kteří by nějakým způsobem do budoucna chtěli nebo plánujete cokoliv z vašeho života, co byste rádi předali do světa a šířili to, tak pokud to chcete napsat v podobě e-booku, určitě můžu jen doporučit tyhlety dvě díla od Stáni si pořídit, protože vám můžou poměrně hodně pomoct.

David Cháb
www.jak-na-bolava-zada.cz
www.skritek-a-skritek.cz