Vaše eBooky v akci - Edita Berková

Autorka projektu Strollering a eBooku 4 zaručené tipy, jak prožít mateřskou v pohybu

Edita Berková je rozhodně žena a podnikatelka, která žije příběh, který zároveň vypráví. Svůj projekt Strollering - mateřská v pohybu spustila na mateřské se svou první dcerou a musím říct, že její příběh mě rozhodně zaujal, rozesmál a zároveň mě utvrdil v přesvědčení, že uspějí jen ti, kteří to nevzdají, když jim život háže klacky pod nohy. Najdete jej tedy v druhé části dnešního dílu Vaše eBooky v akci.

Na začátek se pojďme podívat na Editin eBook v akci

Edita používá na svém webu www.strollering.cz eBook výměnou za email a buduje si tak databázi kontaktů. Proč? Ví, že lidé, kteří přicházejí na její web, mohou stejně rychle odejít. Když má na ně ale kontakt, může s nimi dále komunikovat, posílat jim nové články, videa, rozhovory a další hodnotné informace k tématu z vlastního blogu a vtahovat tak lidi znovu do hry.

Většina lidí, kteří přijdou na Váš web, totiž nenakoupí ihned. Většinou k tomu potřebují opakované kontakty a několik měsíců, než is  Vám vybudují důvěru a vztah. Proto je skvělé nastartovat tento vztah eBookem, jako to dělá Edita a následně jej udržovat formou článků na blogu.

Edita svůj eBook pojala netradičně a spíše než eBook na jedno téma je to pojato jako online časopis. I takový formát je samozřejmě možný. Vždy záleží na tom, kdo je Vaše cílová skupina, co hledá a jak ji zaujmete. Já osobně preferuju eBook zaměřený na jedno téma s konkrétní výzvou k akci na konci.

Ovšem pokud Vaše databáze odpovídá jinému formátu a víte, že ji zaujmete jinak, můžete samozřejmě eBook pojmout jakkoli. V tom je tedy Editin eBook rozhodně inspirací. eBook 4 zaručené tipy, jak prožít mateřskou v pohybu, získáte zdarma tady >>

Rozhodně doporučuji se inspirovat pro váš vlastní byznys. Jak vidíte, eBooky mají dvě funkce. Jednou je samozřejmě prodej eBooků a jeho automatizace ve stylu podnikání z pláže. Tou druhou funkcí je výměna eBooku za email a získání kontaktu do databáze. Kontaktu na člověka, ze kterého se časem může stát platící klient. To je něco, co lze využít v jakémkoli byznyse.

A jak šlo Editě psaní eBooku - podívejte se na video:

Co říká Edita ve videu:

Krásný den, jmenuji se Edita Berková a tohle je moje milovaná dcera Ela, díky které vznikl i můj milovaný projekt Strollering – Mateřská v pohybu. Tímto krátkým videem bych Stáni ráda ze srdce poděkovala za to, že v roce 2013 do toho šla a sepsala pro nás všechny e-book Jak napsat e-book.

Já jsem si její publikaci koupila v létě 2013 a půl roku jsem to oddalovala a oddalovala, nicméně jsem postupně dělala všechny úkoly, které Stáňa do bonusu přidala.

A musím říct, že byly fantastické, protože nebyly lehké, byly o tom se zamyslet a opravdu se zeptat sama sebe, jak to tedy mám, jak to tedy cítím a co vlastně chci. Takže, Stáňo, díky za to. A tento e-book Jak napsat e-book za 14 dní vřele doporučuju úplně všem.

A druhý vzkaz pro Stáňu je, díky za tuto skvělou knížku Podnikání z pláže, protože já jsem si díky tomuto názvu a díky této knížce uvědomila, že co je v podstatě podstatou mého podnikání.

Je to právě podnikání z pláže proto, abych měla čas být se svými dětmi, druhé je v bříšku, a abych měla čas dělat to, co miluju, včetně mé práce. Podnikání z pláže je super! Díky, Stáňo. Ahoj!

- Edita Berková

www.strollering.cz www.editaberkova.cz     A to není všechno 🙂

 

 

Editin celý podnikatelský příběh je vskutku inspirativní

A tak Vás o něj nemůžu ochudit 🙂 Editu Berkovou jsme v září pozvali na akci Milionová žena, kde bezmála dvěma stovkám žen povyprávěla svůj podnikatelský příběh. Příběh, který krásně ukazuje to, že cesta k úspěšnému podnikání nebo ke splněnému snu může být někdy velmi hrbolatá, někdy to vypadá dlouho, předlouho, že to ani nemá cenu a většina lidí to v této fázi vzdá. Edita to nevzdala.