Vaše eBooky v akci - Daniel Križák

Autor eBooku Řídím své finance s úsměvem

Tento díl seriálu Vaše eBooky v akci je věnován mladému podnikateli a finančnímu poradci jménem Daniel Križák, jehož ebook v akci se jmenuje Řídím své finance s úsměvem.

Jak už asi víte, eBook se dá využít dvěma způsoby - jako ebook zdarma, nebo jako ebook prodejní. Já sama využívám pro své podnikání a online marketing oba způsoby. Zatímco eBooky zdarma jsou skvělým nástrojem pro budování databáze, vztahu s potenciálními klienty, předávání hodnotného obsahu a tvoření své vlastní začky, tak eBooky prodejní jsou skvělý nástrojem pro něco, čemu říkám podnikání z pláže, neboli vydělávání, ať jste kdekoli.

Daniel Križák zvolil tu druhou strategii. Jak můžete vidět na jeho webu www.ridimsvefinance.cz, databázi a zároveň důvěru a vztah s klienty buduje pomocí hodnotných videí zdarma. To je jedna z velmi funkčních strategií automatizovaného prodeje na internetu, využívaná mnohými info-podnikateli.

Inspirujte se, jak info-podniká Daniel.

Daniel Križák napsal svůj eBook, který nyní prodává, na základě návodů a postupů z mého eBooku Jak napsat eBook za 14 dní a natočil mi toto video, ve kterém o svém eBooku a o tom, proč se jej rozhodl napsat, mluví. Protože to není eBook zdarma, nemůžu Vám v této recenzi poukázat na některé z detailů. Věřím ale, že se můžete poučit ze samotné strategie prodeje.

Na této stránce je pak možné stáhnout i ukázky z knihy a podívat se na jednoduchou a přitom povedenou grafickou úpravu, kterou Daniel zvolil pro svůj eBook.

A já děkuji Danielovi za jeho video i slova.

"Stáňa mi teda ukázala cestu, jakým způsobem to lze jednoduše udělat. A já jsem v podstatě prvně vůbec nevěděl, jak mám začít, co mám dělat, ale díky jejím e-bookům to přišlo tak nějak samo."

Může to být i Váš příběh 🙂 Stačí se jen pustit do akce a napsat svůj vlastní eBook!

Co říká Daniel ve videu?

Řídím své finance s úsměvem Rád bych vám představil svou knihu, která se jmenuje Řídím své finance s úsměvem.

Co je to za knihu? Já bych řekl, že tato kniha je takovým praktickým průvodcem, jak postupně budovat své bohatství a plnit si své sny. Protože když se zeptám sám sebe na otázku, řídím své finance já, anebo spíš ony řídí ten můj život?

Proč vznikla a co je jejím posláním?

Hlavním poselstvím této knihy je umět si splnit své sny díky jednoduchému systému řízení svých financí. A protože většina lidí toto nedělá a nemá vůbec přehled ve svých financích, je to buď z důvodu, že ani naši rodiče neměli ty správné návyky, které by k tomu vedly, anebo ani školství není přizpůsobené na to, abychom se to tam naučili, proto musíme ty informace hledat sami a musíme se to sami učit. A tato kniha nám s tím může pomoct.

Co nás kniha naučí? V této knize se naučíme hlavně takové ty finanční základy, ty zákony peněz, díky kterým můžeme teprve začít bohatnout. Pokud je neumíme, tak nám to půjde hodně těžko. Například jak si vytvářet aktiva, co je to vůbec pasivní příjem a jakým způsobem to všechno funguje. Jak díky pasivnímu příjmu můžeme začít bohatnout. Taky si ukážeme, jak naplánovat své sny a cíle, které si můžeme potom splnit. Určitě si ukážeme, jak vytvářet rezervy a v čem jsou ty rezervy pro nás užitečné. A také pokud máte dluhy, jakým způsobem se z těch dluhů dostat, abychom mohli začít bohatnout.

Pro koho je kniha určena? Tato kniha je především určena všem, kteří se chtějí vzdělávat, mají zájem o své finance a chtějí prosperovat ve svém životě, protože finance jsou důležitou součástí našeho života, bez nich to prostě nejde, je to tak. Ať je přehlížíte, nebo ne, tak bez nich to prostě nemůže fungovat. Jde jenom o to, změnit svůj úhel pohledu tak, abychom viděli tu příležitost, a spíš se na ty peníze dívali způsobem, že nám pomáhají a díky nim si můžeme dovolit různé věci.

Kde se dá kniha pořídit? Pořiďte si knihu Řídím své finance s úsměvem a začněte budovat své bohatství a plnit si své sny. Jednoduše ji naleznete na stránkách www.ridimsvefinance.cz, kde si ji můžete koupit. Ano, tato kniha není zdarma. Protože si myslím, že věci, které jsou zdarma, nevyužijete takovým způsobem, jak když si je musíte koupit. Samozřejmě tato kniha by mohla stát tisíce korun díky informacím, které v ní jsou. Já vás však potěším. Nemusíte za ni dávat tisíce korun, protože ji dostanete za pouhé tři stovky. A to si myslím, že si může dovolit úplně každý.

Za to, že jsem napsal svůj e-book, vděčím Stáni Mrázkové, protože jsem si přečetl její dva e-booky,

a to Jak napsat e-book za 14 dní a taky Jak úspěšně prodávat e-book. A já jsem v podstatě kdysi ani netušil, co to je nějaký e-book, nějaká elektronická kniha, co to může být, a že bych já sám nějakou napsal, tak to mi přišlo nepředstavitelné. Ale díky ní jsem si uvědomil, že v podstatě každý má nějaký svůj obor, nějaké své znalosti, které může předat dál, protože někdo jiný se o to třeba tolik nezajímá, a ty svoje zkušenosti můžu takhle předat dalším lidem a naučit je něco dalšího.

Stáňa mi teda ukázala cestu, jakým způsobem to lze jednoduše udělat. A já jsem v podstatě prvně vůbec nevěděl, jak mám začít, co mám dělat, ale díky jejím e-bookům to přišlo tak nějak samo. Já jsem už tak rok uvažoval, o čem ten můj e-book bude, a díky ní jsem se pustil do akce, vzniklo to, co vzniklo, a můžete si to koupit na www.ridimsvefinance.cz.

Díky moc, Stáňo.

- Daniel Križák
Autor eBooku Řídím své finance s úsměvem
www.ridimsvefinance.cz