Vaše eBooky v akci - Petra Grabačová

Autorka eBooku Je homeopatie pro mě?

Petra Grabačová je expertka na homeopatii a své zkušenosti z homeopatie kombinuje se znalostmi ze studia lékařské biochemie a medicíny. 

Petra má homeopatickou poradnu a vede semináře a přednášky a protože internet je skvělý způsob, jak na semináře a přednášky získat klienty, má samozřejmě své webové stránky.

Mnoho lidí přijde ovšem na vaše webové stránky a zase odejdou. I když jste je třeba zaujali, tak až budou potřebovat, nebudou vědět, kde vás hledat. Z tohoto hlediska je dobré s návštěvníky webových stránek dlouhodobě udržovat kontakt, budovat důvěru a vztah, dlouhodobě dodávat hodnotné informace. eBook je skvělou vstupní branou do vašeho světa a klíčem k zákazníkově srdci i peněžence, jak popisuji v tomto eBooku zdarma.

Do eBooků zdarma se tedy pustila i Petra Grabačová a své zkušenosti sdílí v tomto videu:

Co říká Petra ve videu:

Dobrý den, jmenuji se Petra Grabačová a pracuju jako homeopat a ve své poradně pomáhám lidem léčit se přírodní cestou. V tomto videu bych ráda poděkovala Stáni Mrázkové za její velkou inspiraci a vám řekla něco o tom, jaké to pro mě bylo, napsat své první dva e-booky.

Svoje nadšení pro homeopatii jsem objevila už asi před osmi lety, ale teprve před tři čtvrtě rokem jsem se odhodlala změnit svůj život. V té době jsem si řekla, že dám výpověď v práci, která už mi nedávala velký smysl, a že se chci naplno věnovat homeopatii.

Byl to pro mě rozhodně krok k něčemu novému. Hlavně jsem musela překonat svůj strach, že se touhle prací, která zatím pro mě byla jenom koníčkem, nedokážu uživit, že nebudu mít dost pacientů, že se o mně třeba vůbec nedozvědí. V té době se ke mně dostala videa Davida Kirše.

Hned od začátku se mi hodně líbil jeho přístup k podnikání, to, že lidem ukazuje a inspiruje je, aby dělali to, co jim dává smysl, a dělali to s nasazením, nadšením a poctivě. Z toho důvodu jsem se přihlásila do Davidova programu (Online Academy Club 2013) a tím jsem jako bonus získala Stánin e-book Jak napsat e-book za 14 dní.

Hned, jak jsem ho přečetla během jednoho nebo dvou dní, tak jsem si řekla, že tohle je pro mě ideální způsob, jak dát lidem vědět o své práci. Já jsem vždycky docela ráda psala a teď jsem cítila velkou chuť předávat lidem dál svoje nadšení z homeopatie, to, jak mi pomohla, a pomoct jim, aby i oni si našli svoji vlastní cestu ke zdraví.

Stánin e-book a hlavně její příběh se tak pro mě staly velkou inspirací.

Abych to už neodkládala třeba na příští týden, na příští měsíc, ale začala s tím teď hned. Najednou jsem měla před sebou krásnou ukázku, co může vzniknout, a hlavně taky velmi praktický pracovní návod, který mi ukazoval, co mám který den udělat, s čím mám začít, jak pokračovat, jak si utřídit svoje myšlenky, jakým způsobem je formulovat, aby to bylo pro lidi srozumitelné, jaký třeba zvolit název, aby byl dostatečně poutavý a lidé ho chtěli číst.

Takže mi to hodně pomohlo v těch praktických činnostech. O čem chci psát, to jsem věděla prakticky okamžitě, protože dnes a denně se v ordinaci setkávám s tím, že jenom málokdo rozumí tomu, jak homeopatie funguje a zda se na ni může skutečně spolehnout.

Z toho důvodu jsem napsala e-book pro lidi, kteří se ocitnou v situaci, kdy jim klasická medicína nedokáže pomoct s řešením jejich zdravotních problémů, a v tu chvíli oni nevědí, jakou jinou léčivou metodu zvolit, a nevědí, zda se na ni mohou skutečně spolehnout.

Proto jsem sepsala e-book, kdy snadno v pěti krocích můžete zjistit, jestli je homeopatie skutečně pro vás tou správnou metodou, která vám pomůže se uzdravit, a jestli to pro vás nebude třeba jen ztráta času nebo ztráta vašich peněz.

Zároveň se v e-booku dozvíte i hodně o tom, jak homeopatika fungují, proč to třeba není placebo nebo jak to, že účinkují, přestože jsou tak hodně naředěná. Fáze psaní mi šla hodně rychle od ruky, protože jsem byla plná těch myšlenek a sepsala jsem je velmi rychle.

Trochu dýl mi trvala grafická úprava. Chtěla jsem totiž, aby e-book vypadal pěkně, aby byl barevně sladěný a vypadal profesionálně. Proto jsem ještě oslovila svoji kamarádku Evu, která je na práci s grafikou šikovná, ukázala jsem jí také Stánin e-book a společně jsme pak vytvořily celek, ze kterého máme velkou radost.

Brzy poté jsem se pustila i do dalšího e-booku. Ten už je mnohem víc praktický. Pomůže vám ve chvíli, kdy už se rozhodnete pro homeopatii a rádi byste se léčili přírodní cestou. Podle mého e-booku se pak snadno naučíte zvládnout chřipková onemocnění, horečky, virózy pomocí homeopatik.

Oba dva své e-booky nabízím zdarma na svých internetových stránkách www.vharmonii.cz. A tímto způsobem získávám nové kontakty na další zájemce o homeopatickou léčbu.

Zároveň mám velmi dobrou zkušenost s použitím e-booků při svých přednáškách, které o homeopatii také často pořádám.

Těm, kteří mi pak na sebe zanechají e-mailový kontakt, mohu hned po skončení přednášky e-book odeslat a oni si pochvalují, že je v něm pěkně přehledně zpracováno to, o čem na přednášce mluvíme. Věřím, že podle Stánina návodu zvládne svůj e-book vytvořit každý.

Každý, kdo chce tímhle jednoduchým způsobem oslovit spoustu lidí a předat jim něco ze sebe. A tak vám přeju, ať se na těchto stránkách taky nakazíte chutí psát. Protože můžu potvrdit, že je to potom opravdu radost, když se vám ozývají spokojení čtenáři a dají vám vědět, v čem třeba aplikovali vaše rady, jak jim to pomohlo, a tímhle způsobem k vám získávají důvěru.

Má to totiž ještě jednu výhodu, protože pokud ty e-booky píšete opravdu ze srdce, popíšete tam pravdivě svůj příběh, lidé to poznají. A tímhle způsobem k sobě přitahujete podobně naladěné lidi a s těmi se vám pak bude dobře pracovat. Aspoň taková je moje zkušenost.

Takže, Stáňo, ještě jednou moc děkuju za vaši pomoc a inspiraci, hodně jste mi pomohla.

- Petra Grabačová

www.vharmonii.cz