Vaše eBooky v akci - Michaela Soukupová

Autorka eBooku 10 tipů, jak začít hubnout

Míša Soukupová je jednou ze čtenářek mého eBooku Jak napsat eBook za 14 dní a vytvořila podle něj svůj eBook, pomocí kterého si buduje svou databázi lidí, kteří se zajímají o to, jak zhubnout.

Se samotným programem nemám zkušenost a tak se následující řádky týkají pouze tohoto eBooku, ze kterého se můžete sami inspirovat, jak na to právě v tom Vašem konkrétním tématu.

Tento eBook se jmenuje 10 tipů, které Vám usnadní začít Vaše hubnutí a najdete jej na webu HubnemeKrokZaKrokem.cz. Obsahově je tento eBook velice povedený a myslím, že čtenáři a čtenářky, které tento problém trápí, tady najdou určitě velice cenné rady na to, jak si to hubnutí opravdu usnadnit. Vše je napsáno srozumitelně a zároveň jednoduše a stručně, pro eBook zdarma je tedy obsah naprosto vyhovující.

Jediné, co mi v tomto eBooku chybí, je Míšin expertní autentický příběh, díky kterému bych k autorce získala coby klient nějaké sympatie, důvěru a vztah. Pokud mi má někdo radit v něčem, co je poněkud složitý problém a dlouhodobě se mi jej nedaří vyřešit, proč by mi měla pomoci právě tato žena? To je otázka, kterou si čtenáři mohou klást.

Expertní autentický příběh je velice důležitá součást každého eBooku zdarma a pomůže Vám ukázat čtenářům, že právě Vy jste ten expert na svůj obor, máte v tomto oboru zkušenosti, sami jste si například zažili situaci, ve které jsou nyní samotní čtenáři a povedlo se Vám tuto situaci vyřešit...

Jednoduše buďte lidští, ukažte, kdo jste a lidé budou s mnohem větším nadšením následně kupovat Vaše produkty a služby. Nutno říct, že když jsem následně trochu zabrousila na Míšiném webu, našla jsem její expertní autentický příběh velice pěkně napsaný. Podobný příběh patří na úvod každého eBooku 🙂

O čem je Míšin program a eBook a jak jí při tvorbě pomohl můj eBook, Vám řekne ve videu:

Co říká Míša Soukupová ve videu:

Dobrý den, jmenuji se Michaela Soukupová, jsem koučkou zdravého životního stylu a připravila jsem pro vás e-book 10 tipů, které Vám usnadní začít Vaše úspěšné hubnutí (aneb odstartujte shazování vašich přebytečných kil), který vám doufám poslouží k povzbuzení, k nakopnutí a skutečně jak začít.

Všichni víme nebo máme nějakou představu o tom, co bychom měli dělat, co je pro nás dobré a co ne, ale málokdo se skutečně pustí do akce a začne nějaké změny ve svém životě dělat. Budu moc ráda, když vám můj e-book pomůže motivovat se, zaměřit se na jednoduché věci, skutečně začít a dosáhnout svého cíle. Protože chci, abyste svůj život mohli žít naplno a nebyli omezováni ani kily navíc, ani ztrápenou psychikou.

Na e-book navazuje on-line kurz, ve kterém získáte znalosti a dovednosti, které vás dovedou k trvalému snížení váhy. To vše bez diet nebo potravinových doplňků. Chci, aby vám můj e-book a celý projekt pomohl k vysněné postavě, uznání okolí, k prožívání více štěstí a radosti ve vašem životě.

Celý projekt a plán co dělat a jak začít využívat i internet k tomu, abych mohla sdílet, to co vím a pomáhat tím více lidem byl v mé hlavě opravdu hodně dlouho. Ale nakonec jsem nikdy nevěděla, čím začít, jak to uchopit, co vlastně napsat do e-booku a co ne. Co by čtenář chtěl číst a co potřebuje vědět nebo si znovu uvědomit?

O Stáni e-booku jsem už nějakou dobu věděla, ale myslela jsem si, že e-book přeci zvládnu napsat i sama a netušila jsem, v čem by mi Stáňa mohla pomoci. Nicméně když jsem zjistila, že jsem opravdu celkem zaseknutá a všechno se hrozně protahuje, usoudila jsem, že s tím přeci jen pomoc potřebuji.

Stáni e-book Jak napsat e-book za 14 dnů jsem přečetla jedním dechem, byla jsem až překvapená, jakým maličkostem se v ebooku věnuje. Skutečně to byl kompletní návod, jak začít, napsat i dokončit e-book. Neskutečně moc mi pomohl pracovní sešit, který byl součástí.

Jsem z e-booku opravdu nadšená a jednoznačně stojí za to! Díky Stáně jsem se opravdu dokopala a dopsala svůj první e-book a také konečně dala dohromady celý projekt.

Michaela Soukupová www.hubnemekrokzakrokem.cz