# Zeptejte se Stáni – Začínám nový seriál odpovědí na vaše otázky

Na začátku září jsem se zeptala těch z vás, kdo jste v mé databázi nebo jste fanoušky stránky Podnikání z pláže na Facebooku, jak vám mohu pomoci nebo poradit.

Překvapili jste mě! 🙂 Přišlo mi několik stovek dotazů. Obvyklých a častých, ale taky překvapivých, zajímavých, vtipných… Jednoduše je toho hodně, co vás zajímá nejen o podnikání z pláže, ale celkově o podnikání, svobodě, splněných snech a úspěchu. 🙂

A tak vzniká nový seriál – Zeptejte se Stáni

zeptejte-se-stani

Nový díl najdete každé pondělí na Facebooku Podnikání z pláže. První díl zde najdete v pondělí 12. září 2016, a pokud chcete tento seriál mých odpovědí týkajících se vašich otázek okolo podnikání, úspěchu, svobodného života a splněných snů pravidelně sledovat, staňte se fanouškem stránky Podnikání z pláže kliknutím na To se mi líbí tady.

Ke všem dílům se na Facebooku také dostanete vyhledáním hashtagu #ZeptejteSeStani. A najdete je i tady na blogu v rubrice s názvem Zeptejte se Stáni.

A pokud je něco, na co se mě ještě chcete zeptat, můžete svou otázku napsat do dotazníku tady.

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů