Neumím NIC, čím bych se mohla živit


Bylo mi devatenáct a s maturitou v kapse jsem se těšila na svobodu dospělosti. Už v prvních měsících coby student na katedře psychologie a sociální práce Ostravské univerzity jsem ale pochopila, že se tady žádná svoboda nenachází.

Je to celé podvod! Tudy cesta k životu, o kterém jsem snila, nevede. Místo učení se na zkoušky jsem střídavě zuřila, brečela a intenzivně přemýšlela, jak z toho utéct.

Díky všeobecnému vzdělání gymnázia jsem ve svých devatenácti letech věděla s jistotou jednu věc: Neumím NIC, čím bych se mohla živit.

A tak začala cesta k mému hledání tématu podnikání. Hledání a nacházení. 🙂

Původně jsem pro vás tady na blogu chtěla napsat článek o své cestě hledání tématu podnikání, protože vím, že je to často největší překážka pro to, abyste i vy mohli úspěšně podnikat. A tak jsem se do toho pustila. Psala jsem a psala a došla k závěru, že z toho článek nebude.

Deset let cesty totiž nešlo shrnout do krátkého článku, a tak místo článku vznikl mini eBook s názvem Téma mého podnikání.

Tady jej máte, jeho přečtení vám zabere 10–15 minut a věřím, že z něj načerpáte milé AHA momenty. 🙂 Nemusíte zadávat svůj e-mail, rovnou si ho stáhněte do počítače nebo svého telefonu zde. >>

mini-ebook-hledani-tematu

  • Stáhnout ebook

    Bez nutnosti zadávat e-mail. Stahujte rovnou do svého počítače či telefonu. Inspirativní čtení na 10-15 minut, které vám přinese spoustu AHA momentů. 🙂

Hledáte téma svého podnikání? Buďte tento podzim ve střehu… 🙂

Jak mám objevit téma svého podnikání? To je nejčastější dotaz, který dostávám. V podstatě denně se mě na to někdo zeptá.

A možná i vy už delší dobu zažíváte pocit frustrace, protože chcete podnikat, hledáte téma svého podnikání, ale TO PRAVÉ se stále neobjevuje.

A proto věnuji tento podzim opět této zásadní otázce. Můžete se těšit na opravdu „nadupaný“ a článek, ve kterém rozeberu 11 největších překážek na startu podnikání, uspořádám inspirativní webinář a taky opět v říjnu otevírám online kurz Plážová přípravka, kterým už prošlo za poslední rok více než 700 účastníků a mnozí z nich už dnes své vlastní podnikání rozjeli. 🙂

Těším se tedy na další týdny, do kterých jdu se záměrem pomoci vám najít to pravé téma vašeho podnikání.

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů