Za poslední rok jsem vysílala 9 webinářů a všechny byly plné inspirace, hodnotných rad, skvělých příběhů a motivace. Přemýšlela jsem, jak to udělat, abyste se k nim mohli kdykoli vracet, našli je přehledně na jednom místě a mohli z nich i nadále čerpat. 

A vymyslela jsem to. 🙂

Rozhodla jsem se dát vám na jedno místo záznamy ze všech webinářů, abyste se v klidu mohli kdykoli podívat na to, co vás zajímá, a to i zpětně a bez nutnosti opakované registrace.

Vytvořila jsem pro vás členskou sekci Webináře z pláže

Přístupy máte zdarma. 🙂 Stačí se jen zaregistrovat a pomocí uživatelského jména a hesla, které vám zašlu, už budete mít vše na jednom místě.

Inspirace pro vaše podnikání i život

Sama vím, že někdy stačí slyšet jednu větu, jednu myšlenku a člověku se najednou spojí celá skládačka a objeví se skvělý nápad nebo AHA moment. Proto věřím, že tato členská sekce pro vás bude velkým přínosem a s tímto záměrem jsem ji pro vás vytvořila.

Ve webinářích pro sebe najdete spoustu cenných rad, inspirace, motivace a často i nakopnutí do akce. Poslechnete si spoustu zajímavých příběhů a zkušeností z praxe plážového podnikání. Každý webinář je jiný, na každém pro sebe objevíte něco nového.

Proto věřím, že tato členská sekce pro vás bude velkým přínosem a s tímto záměrem jsem ji pro vás vytvořila.

Vše na jednom místě

Když si chce člověk rychle něco připomenout nebo přečíst a nemůže to dohledat, je to otrava. Právě proto vím, jak je důležité mít přístup ke všem informacím na jednom místě. A tak i touto členskou sekcí získáváte přístupy k tomu nejlepšímu z Podnikání z pláže z jediné platformy – rozcestník na webináře, blogové články, videa a další hodnotné informace.

Navíc pokud jste už členem kurzu Podnikání z pláže, propojí se vám tato členská sekce se stávající členskou sekcí kurzu a vše budete mít přehledně na jednom místě a snadno dostupné pod jedním uživatelským jménem a heslem.

Získejte své uživatelské jméno a heslo do členské sekce Webináře z pláže ZDARMA registrací zde >>

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů