„Všechno nejlepší!“ Tak tuto větu jsem dnes slyšela a četla opravdu mnohokrát v mnoha nejrůznějších obměnách.
Mám totiž narozeniny. 🙂

Původně jsem se měla narodit až 24. 12., ale usoudila jsem, že bych tím přišla o spoustu legrace, a tak jsem se narodila o pár dní dříve a na Štědrý den si mě rodiče nadělili pod stromeček.

Dnes tu obrovskou porci energie všeho nejlepšího posílám dále, k vám všem, kdo cítíte, že to potřebujete. A zároveň s tím posílám to nejlepší, co jsem letos vytvořila. 🙂 Nejlepší článek, nejlepší video a nejlepší webinář.

Ať můžete v teple domova při adventní neděli načerpat inspiraci a třeba si i připomenout to, co jste už ode mě četli nebo viděli.

1. NEJLEPŠÍ ČLÁNEK TOHOTO ROKU

Nejlepší článek, soudě dle počtu přečtení přes 25 tisíc, byl v tomto roce článek Podnikání na mateřské – kdysi má noční můra, dnes úžasná součást života.

Zároveň mi připomíná jeden z nejlepších momentů tohoto roku – moment, kdy se narodil můj syn. 🙂

podnikani-na-materske-sm

2. NEJLEPŠÍ VIDEO TOHOTO ROKU

Probudit se ráno a vědět, že od dnešního dne po celý zbytek života budu dělat jen to, co mě baví a naplňuje, že od dnešního dne dále po celý zbytek života budu žít život, ze kterého si nemusím brát dovolenou, to je odměna.

Odměna za to, že důsledně a s totálním nasazením den co den několik měsíců nebo let budujete a milujete svůj byznys.

Tak takhle začíná video, které považuji za nejlepší tohoto roku, podívat se na něj můžete výše nebo si přečíst jeho text na této stránce.

 

3. NEJLEPŠÍ WEBINÁŘ TOHOTO ROKU

Chcete ve svém životě udělat ZMĚNU, ale místo toho stále přešlapujete na místě? Rádi byste začali podnikat, ale nevíte, KDE VZÍT ten správný nápad? Jak spolu souvisí kreativita, inspirace a úspěch v podnikání? A jak je ve svém životě rozproudit?

Tak o tom všem byl webinář Jak rozproudit kreativitu ve svém životě i podnikání, který považuji nejen za svůj nejlepší webinář tohoto roku, ale celkově za nejlepší webinář, jaký jsem kdy dělala. 🙂 

Pokud jste jej neviděli, má lehce přes 1 hodinku a mrazivá prosincová neděle přímo vyzývá k tomu uvařit si teplý čaj a pustit si něco příjemného. Nemusíte se nikam registrovat, tady je odkaz přímo na záznam.

webinar-kreativita

Tak to jsou tedy moje tři narozeninové dárečky s podtitulem „Všechno nejlepší“ pro vás. 🙂

Užívejte si poslední adventní dny pokud možno v poklidném duchu, a kdybychom se už virtuálně neviděli, tak přeji příjemné Vánoce.

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů