Všechno nejlepší 2017


18.12. jsou moje narozeniny a přišlo mi mnohokrát přání VŠECHNO NEJLEPŠÍ a tak jsem se zamyslela…

Co nejlepší mi ten uplynulý rok přinesl? Co nejlepšího jsem vytvořila a zažila? Přijde mi důležité vědět, KDE jsem, abych věděla, kam můžu směřovat.

Děláte to taky? Rekapitulujete?

​​​​​​​Pokud ne, netřeba čekat na narozeniny, konec roku k tomu celkem vybízí. 🙂

Kromě toho NEJ v pozitivním slova smyslu jsem si zažila letos i NEJ v tom negativním a tak nějak cítím, že než se pustím do těch supr NEJ, musím se zamyslet i nad těmi NEJtěžšími věcmi.

Byl to pro mě rok hustých osobních a vztahových zkoušek, náročných týdnů, kdy jsem ztrácela půdu pod nohama a bojovala o happy end, chvílemi možná až moc urputně.

Z každého bahna člověk vyroste o kus silnější
a tak moje největší NEJ letos je, že jsem konečně našla svoji SÍLU.

Pochopila jsem, co to vlastně je ta sebeláska
a jak transformační může být,
když člověk neutíká z bolesti, ale vědomě v ní setrvá, přijme ji a učí se z ní.

O rok starší jsem někým jiným, než tomu bylo před rokem. A do toho dalšího roku si pro sebe přeji klidné PLYNUTÍ životem, radost a lásku.

A tady je pár mých NEJ v obrazech s komentáři. 🙂

NEJ CESTA pro mě

Letos jsem strávila 20 týdnů v zahraničí a mám pocit, že jsem si tím protáhla život o několik let. Na cestách se cítím více v přítomnosti, život je tady a teď a jeden týden většinou vydá za celý měsíc.

Ze všech těch zemí, které jsem letos navštívila, je na první příčce Nepál. Vysokým horám, tichu, přítomnosti a asijské energii děkuji za krásné dny.

NEJ CESTA s dětmi

Z hlediska rodinné zábavy byla pro mě letos největším zážitkem rozhodně Florida, 4 nejzábavnější týdny s dětmi tohoto roku. Prošli jsme snad všechny existující zábavní parky, prokřižovali Floridu skrz naskrz a užili si spoustu srandy. 🙂

NEJ pláž

Konečně jsem objevila tu úžasně krásnou kýčovitě bílou pláž s palmami a průzračně modrým mořem. NEJ pláž byla tento rok v Dominikánské republice. Věřím, že takových jsou na světě tisíce, ale tahle byla moje první.

O našich zážitcích z Dominikány píšu tady >>

NEJvíc inspirativní setkání

Tento člověk, Jack Canfield, mě skrze své knihy inspiruje už dvacet let a tento rok jsem se rozhodla se s ním setkat a strávit s ním několik dní.

Považuji to za jednu z nejlepších investic svého života a cítím, že jsem díky tomu konečně přiznala sama sobě, že jsem dost dobrá a opravdu můžu inspirovat tisíce lidí tím, kdo jsem, jak žiju a vést je k jejich vysněnému životu.

Skrze tohle setkání jsem uviděla potenciál a hodnotu Podnikání z pláže úplně novýma očima a rozhodla jsem se dát celému projektu ještě více energie a pomoci tak mnohem většímu počtu lidí.

Už jste viděli můj rozhovor s Jackem? 

NEJ podnikatelské rozhodnutí – delegování

Po setkání s Jackem jsem pochopila, že končí jedna etapa a musím se ve svém podnikání posunout o kus dále.

Pokud chci do PZP dávat více energie, pokud chci vytvářet více hodnotného obsahu, pokud se chci více věnovat klientům, potřebuji, aby velkou část mé současné práce převzal někdo jiný. Někdo, kdo na mě bude dokonale naladěný a bude souznít s tím, kdo jsem i s hodnotami, které v našem projektu s Jirkou máme.

A tak mám od léta poprvé v životě parťačku Verču Mašínovou a jsem za to velmi vděčná.

NEJ krásnější den tohoto roku ❤

Vždycky jsem si myslela, že když někdo řekne, že svatba byla nejkrásnější den v jeho životě, je to přehnané klišé.

No, ale co vám budu povídat… BYL. 🙂 ❤ Den, na který budu rozhodně vzpomínat celý život a jsem vděčná, že jsem se stala ženou tak úžasného muže, který je mým nejbližším člověkem, mou druhou částí, mým nejlepším kamarádem, nej byznysovým parťákem a mou největší láskou. ❤

Více o naší magické svatbě včetně fotek najdete tady >>

NEJ kámošky

V minulém roce jsem se cítila dost sama a došlo mi, že čím výše člověk jde, tím méně lidí je kolem něj.

Cítila jsem, že potřebuju nejenom Jirku, ale taky ženskou energii žen na stejné vlně, se kterými budu moct nejen sdílet své nitro se vším všudy a ony mi budou rozumět, ale taky byznysové věci, ve kterých se budeme vzájemně posunovat, no a taky spolu třeba cestovat a zažívat zajímavé věci. 🙂

A tak jsem vděčná, že jsem je našla :). Děkuji. 

NEJ překročení komfortní zóny

Po workshopu s Jackem jsme se s Jirkou rozhodli jít na anglicky mluvící trh, což znamená spoustu práce, časových investic a velká překračování komfortních zón.

Objevili jsme skvělou překladatelku do našeho plážového týmu Martinu Martina Benáčková, která pilně překládá můj blog stania.com i online kurzy a vyrazili jsme na Mauricius natáčet kurz Podnikání z pláže v angličtině.

Ještě před pár lety jsem přísahala, že nebudu nikdy natáčet videa ani v češtině a teď jsem se svým českým přízvukem natočila hodiny anglických videí pro online kurz Podnikání z pláže. Jsem na sebe hrdá. 🙂

Více o tom, jak jsme natáčeli online kurz v angličtině, si můžete přečíst tady >>

NEJ výzva

Poslední měsíce jsem cítila stále víc a víc, že moje tělo je zesláblé a je nejvyšší čas s tím něco dělat, nebo to nedopadne dobře. Věděla jsem, že občasná jóga nebo bazén mě nezachrání a pokud chci svému tělu navrátit sílu a kondici, musím se do toho pořádně opřít.

Potřebovala jsem radikální řez. A už pár týdnů ve mně klíčil plán, jak odstartovat mou cestu k dobré fyzičce. Můj mozek se mu bránil, ale já jsem uvnitř věděla, že to je přesně to, co potřebuju, abych se zase cítila ve svém těle dobře.

A tak jsem se rozhodla pro výzvu. Přečtěte si o tom článek. 

NEJ návyk

Nejsem zrovna expert na návyky, abych u něčeho vydržela, musí mi to dávat sakra velký smysl.

Ale letos jsem na popud Terezy Kramerové začala frčet na Wim Hofově metodě a já, která jsem vždycky milovala horkou vodu a ve sprše přidávala na ještě více a více horkou, se teď koupu v ledové vodě. 😀 A co víc, miluju to!

Navíc je to pro mě takový kažodenní trénink vůle a vítězství ducha nad myslí, protože vlézt do ledové vany je prostě náročné, i když to děláte pravidelně. V tomhle lomu to začalo. 🙂

NEJ(ne)obyčenější okamžiky

Těch jsem zažila požehnaně a můj život je jimi protkán, chvíle „jen tak“ s dětmi, sama se sebou, s Jirkou… Děkuji.

 

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře
  1. Marcel napsal:

    Všechno NEJ v roce 2017 !! 🙂

  2. Juraj napsal:

    Blahoprajem k narodeninám. Aj ja som ich mal. To je náhoda!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů