VIDEO: Říkejte životu ANO :)

Dneska mě napadlo natočit pro vás toto video a tak jsem se do toho rovnou pustila 🙂 Často se nám totiž stává, že nás napadají skvělé myšlenky, nápady a věci, které by nás v našem životě posunuly přesně tam, kam chceme, ale dřív, než je stihneme zrealizovat, zasáhne zdravý rozum… A když ho nenecháte? O tom více ve videu.


A pro ty, kdo se neradi koukají na videa, tak ještě v textové podobě 🙂

Krásný den, zdravím vás z Bali a v tomto krátkém videu mám pro vás takovou balijskou výzvu tohoto týdne 🙂 Pro ty kdo mě neznáte, jmenuji se Stáňa Mrázková, mou vášní je online marketing a podnikání z pláže a tak učím lidi, jak si pomocí toho prvního, pomocí online marketingu, užívat toho druhého, užívat podnikání z pláže.

Dnešní video nebude vůbec byznysové, ale chci otevřít jedno téma, které mě v posledních měsících hodně učí život a především ta energie, která je nejen tady na Bali, ale i v dalších koutech Asie. Je to téma pouštění kontroly a otevření se tomu, co život přináší a v podstatě i poslouchání sama sebe, své intuice.

Často máme v životě nejrůznější sny, touhy, přání a nemusí být ani velké, mohou to být i ta malá každodenní přání, jako potkat nějakého kamaráda, mít dnes čas jen pro sebe, dát si skvělý oběd. A je to zvláštní, ale většina lidí si umí velmi bránit i v tom, aby se jim tyhle věci plnily.

Život by nás totiž dovedl přesně tam, kde chceme, nechal nás na toho kamaráda narazit na ulici, když náhodou uhneme od běžné trasy, dopřát nám čas pro sebe, protože dodavatel zrovna nedodá potřebné podklady pro naši práci a my v ní nemůžeme pokračovat a podobně. Ale my se tomu velmi bráníme svým rozumem a často se ještě vztekáme, že se věci dějou jinak, než jsme si naplánovali.

A tak, jak děláte cokoli malého, tak děláte i věci s velkou důležitostí. V malých každodenních věcech se zrcadlí to, jak se chováte i v situacích mnohem důležitějších. A tak pokud si bráníte rozumem v plnění malých každodenních přání a pokud se bráníte tomu proudu v malém, tak nejde čekat, že to bude fungovat ve velkém.

Zkuste pozorovat svoje myšlenky, kolikrát za den vás něco napadne udělat a vy si tomu okamžitě zabráníte v mysli nějakým argumentem. Třeba vás napadne, že dneska pojedete jinou trasou, než obvykle, ale pak si hned v mysli řeknete, že to je nesmysl, proč byste to dělali, tak jedete stejnou trasou a tam je zrovna dneska zácpa…

Nebo jdete kolem krásné kavárny, napadne vás zastavit se na kafe, ale pak si hned v mysli zrekapitulujete úkoly dnešního dne a odložíte návštěvu kavárny na až někdy a přijdete tím o hodnotný čas jen a jen pro sebe, u kterého vás mohly napadnout úžasné nové nápady. A nebo vás napadne, že napíšete článek na blog, ale pak si řeknete, že to je přece trapné téma a nebude nikoho zajímat a přijdete tím o spoustu návštěvníků blogu a potenciální klienty.

A tak moje výzva na další dny pro vás je. Pozorujte své myšlenky a kdykoli vás napadne něco udělat a do toho začne rozum říkat, proč ne, jděte a udělejte to. Říkejte životu ANO.

Když člověk nedává životu žádné mantinely a limity, neomezuje se svým zdravým rozumem, tak může dostat do života to, co by si ani neuměl představit.

Když začnete říkat životu ANO v těch malých každodenních věcech, bude váš život mnohem šťavnatější, budete se cítit mnohem svobodnější a šťastnější, než když si v mysli pořád stavíte nějaká omezení.

A o to tady přece jde. Takže mějte se krásně, říkejte životu ANO a žijte příběh, který chcete vyprávět.

Cítíte FRUSTRACI z toho, že už několik měsíců marně HLEDÁTE TÉMA svého podnikání
a TO PRAVÉ se pořád neobjevuje? 

Máte STRACH z neznámých vod podnikání, ale zároveň velmi silnou TOUHU po změně?

Právě pro vás teď otevírá své brány
PLÁŽOVÁ PŘÍPRAVKA

Jediný šestitýdenní kurz, který potřebujete, abyste konečně znali téma vašeho podnikání a měli jasno
v tom, co chcete.

 

Těším se na společnou cestu 🙂

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře
 1. pavlína napsal:

  krásné a děkuji za pomoc v mém podnikání ,vážím si všeho čím se zdokonalovati mohu a pomáhá mi to k dalším mým úspěchům .

 2. Eva napsal:

  Díky za super video, přesně zapadlo do krásné a slunečné neděle. Intuici poslouchám a přináší mi to spoustu úžasných překvapení, nových možností, zážitků a svobody. Asi i proto jsem se přihlásila do kurzu Podnikání z pláže, rozum by určitě řval “ A kde na to chceš vzít čas?“ Jsem tu a moc si to užívám, díky Stáňo. 🙂

 3. Edita napsal:

  Stání, NÁDHERA 🙂 Vznáším se 🙂

 4. Pavla napsal:

  Děkuju moc, Stáňo, naprosto s tím rezonuji! Jenom mě ještě nenapadlo obléknout to do slov a někde to zveřejnit… Zatím to byl jen pocit, který jsi za mne vyjádřila Ty… Tak ať se Ti daří všecko, na co sáhneš! A nám všem též!

 5. Jani napsal:

  Moc Vám to přeji Stáňi….a vidím se na stejné „vlně“. Zažila jsem Ostravu, jako pražačka párkrát na návštěvě, a kdybych se zmínila o lidech, snad je i budete znát.

  Takové kroky, kteréými si prošlapujete :-), jak zde náhodně čtu (ebook již mám), tak to mi připomíná vlastní odvahu, pořídit si sama ve 33 letech děťátko, s vědomím, že s ním budu od počátku bez jeho otce a tedy partnera. Asi takové úsilí, cesty chaosem a vnitřní touha po svém snu.

  Moc se mi líbí Vaše povídání i psaní a budu číst i sledovat dál. 🙂

  Jani

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů