Inspirace nemá datum expirace

Stalo se Vám už někdy, že Vás napadl geniální nápad na článek na blog a řekli jste si, že až budete mít čas, tak ho napíšete a ten čas už prostě nikdy nepřišel? Nebo Vás napadl úžasný projekt, když jste se zrovna sprchovali a než jste vylezli ze sprchy, už se Vám tak úžasný nezdál? Nebo jste se procházeli parkem a viděli spoustu inspirativních věcí a lidí a napadala Vás jedna skvělá myšlenka za druhou a řekli jste si, že o tom jednou něco napíšete…

Inspirace je určená k okamžité spotřebě. Nemůžete si ji strčit do šuplíku nebo do ledničky, aby se nezkazila a mohli jste ji použít, až budete mít čas. Inspirace je tady a teď.

Takže pokud máte inspiraci k napsání článku, napadá vás skvělé téma pro eBook nebo celá kapitola nové knihy, nebo téma pro natočení videa, otevřete notebook nebo si vemte tužku a papír a začněte psát, vezměte mobil a začněte natáčet, tvořte. Jako například já právě v tuto chvíli uprostřed Central Parku v New Yorku.

PS: Pokud jde o využití inspirace a akci – chybějící mikrofon (fouká vítr), nevhodné počasí (u psaní venku mrznou ruce), nevhodné osvětlení (slunko svítí do očí), nebo opar na rtu (vypadáte blbě) nejsou výmluvou k tomu, abyste danou věc neudělali!

Proč vlastně vznikly tyto řádky a video?

Poslední dny jsou pro mě natolik inspirativní, že mi přichází jeden nápad za druhým a já je nenechávám odejít, ale rovnou je realizuju. New York je úžasně akční a inspirující, energie tepe celým městem a nenechá člověka jen tak sedět na místě a koukat. A tak zcela nečekaně a neplánovaně v těchto dnech vzniká pod mýma rukama nový eBook.

Vy, co jste četli buď Jak napsat eBook za 14 dní nebo Jak úspěšně prodávat eBook víte, že se máte na co těšit. I když tentokrát bude všechno jinak, než jste zvyklí… Již brzy se dozvíte více ve Vašich emailových schránkách 🙂 (tedy pokud jste v mém VIP klubu). Mezitím Vás pozdravuju z města, které doporučuji navštívit každému, kdo se potřebuje hnout z místa a získat do života trochu energie a akce.

Krásné podzimní dny!

 

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů