Mám chuť na porci inspirace a motivace

Pokud je něco mou vášní, pak je to inspirovat lidi k tomu, aby se vydávali za svými sny, překračovali své hranice a podnikali třeba z pláže, žili svobodně, dle svých vlastních představ, šťastně a radostně.

To je moje hlavní PROČ za online marketingem, info-podnikáním a vším, co dělám. Prolíná se to mnoha mými články, začtěte se do těch nejoblíbenějších 🙂

1. Vykročení z komfortní zóny, aneb moje cesta na pláž

Znáte ten pocit, kdy víte, že pokud TEĎ ve vašem životě něco nezměníte, tak už nikdy? Že pokud si nesplníte tento sen, tak už to neuděláte ani s žádným dalším? Že prostě nastal čas vylézt z té pomyslné krabice, které se říká „jistota“ a pustit se na cestu?

Jeden z nejstarších a zároveň nejčtenějších článků mého blogu, ve kterém se seznámíte s částí mé cesty k podnikání z pláže. 

Chci si přečíst celý článek >>

 

2. (Ne)najdi si dobré zaměstnání… Aneb co radí šťastní a úspěšní rodiče svým dětem?

Tento článek má na mém blogu bezkonkurečně nejvíce označení "To se mi líbí". Bude se líbit i vám? 🙂 

Začíná takto... Je středa odpoledne a já doprovázím svou osmiletou dceru do místní ZUŠ do tanečního souboru. Máme ještě dvacet minut čas a tak jdeme okouknout bufet, který je už od dob mého dětství ve vstupní hale školy a mám pocit, že za těch dvacet let se nic moc nezměnilo. I žluté sodovky ve třetinkové lahvi jsou stále na svém místě...

Přečíst celý článek  >>

 

3. Wellness pro mysl, které si dopřává málokdo

Znát svůj směr a zároveň záměr toho, co děláme a proč, je mnohem důležitější než rychlost. Spousta lidí se řítí obrovskou rychlostí vpřed, padají na hubu přepracováním a tíhou svého workoholismu, ale při bližším pohledu jdou vlastně NIKAM.

Chci si přečíst celý článek >>  

 

4. Příznaky: „Nemám čas“ Diagnóza: Novodobý mor

Další z nejčtenějších a nejoblíbenějších článků, začíná takto: Sedím v mé oblíbené brněnské kavárně Tungsram, popíjím růžové víno a věnuju podvečerní hodinku odpovídání na emaily. U vedlejšího stolu sedí muž středního věku a evidentně na někoho čeká. Ten někdo, zřejmě kamarád, přichází po chvíli a aniž bych chtěla, vyslechnu rozhovor: „Ahoj, jak se máš?“ – „Ále, však to znáš, jsem v jednom kole, mám toho strašně moc, nemám na nic čas.“

Chci si přečíst celý článek >>  

 

5. VIDEO: Říkejte životu ANO

Oblíbená balijská výzva... 

Jednoho březnového balijského dne mě napadlo natočit pro vás toto video a tak jsem se do toho rovnou pustila 🙂 Často se nám totiž stává, že nás napadají skvělé myšlenky, nápady a věci, které by nás v našem životě posunuly přesně tam, kam chceme, ale dřív, než je stihneme zrealizovat, zasáhne zdravý rozum… A když ho nenecháte?

O tom více ve videu >>

 

6. Tip na 8 knih, které stojí za to si s sebou vzít na dovolenou – ne najednou! 🙂

Možná znáte ten problém, kdy dojdou náměty na dobré knihy. Člověk by si rád něco přečetl, vzal si s sebou třeba na dovolenou nějaké dobré a inspirativní čtení, ale prostě neví, po čem sáhnout.

A tak mě napadlo sdílet s vámi několik tipů na mé oblíbené knihy, původně jich mělo být 5, ale pak jsem to trochu rozšířila, ať máte z čeho vybírat – knihy jak byznysové, tak knihy příběhové a ze života. Jak světové bestsellery, tak knihy z pera českých autorů. Určitě si vyberete 🙂

Chci si přečíst celý článek >>  

 

7. Zima na Bali, aneb proč nejezdím na dovolenou

Za poslední rok jeden z nejčtenějších článků s jedním z nejsledovanějších videí najdete tady. 

Je to už osm let, co mě poprvé v lednu napadlo, chci na zimu odjet do tepla. Byli jsme tenkrát v lednu na dva týdny na Kanárských ostrovech a mě už po pár dnech začlo stresovat to, že jsme tu JEN na dva týdny. Proč tady nemůžeme být celou zimu? Říkala jsem si, že přece nemůže být tak složité se sebrat a odjet na pár měsíců třeba právě na Kanáry.

Chci si přečíst celý článek >>  

 

8. Do důchodu mladá a bohatá

Další z nejčtenějších článků o tom, jak jsem došla až do cíle...

Vždycky se mě hluboce dotýkaly příběhy, ve kterých se mluvilo o tom, jak lidé na smrtelné posteli nikdy nelitují toho, co zažili, ale litují všeho, co v životě nezažili a nestihli. Před pár lety jsem to přestala jen poslouchat a rozhodla jsem se to začít žít. Nečekat na “až někdy” a plnit si svoje sny. Každý den. Malé i velké.

Až najednou přišel moment, kdy jsem před pár týdny pochopila, že jsem si splnila vše, po čem jsem vždycky toužila…

Celý článek si přečtěte tady >>

 

9. O rok moudřejší, aneb co mi přinesl rok 2015

Někdy už si říkám, že už těch posunů a změn je tolik, že by mi život mohl dát na chvíli pokoj a nechat mě pár měsíců odpočívat v tom, co je. Ale jako všechno v přírodě, člověk buď roste, nebo umírá. A tak rostu a společně se mnou i vše okolo mě.

Celý článek najdete tady >>

 

10. Půjčím vám svého Bohatého tátu 🙂

Byla jednou jedna Stáňa. V dětství jako každý chodila do školy a její chudý táta, zaměstnaný v Systému, jí často opakoval, že se musí dobře učit, aby se v životě měla dobře, a tak se učila.

Chudý táta trávil denně 10 hodin v práci, nadával na svého šéfa a jednou za rok si našetřil na dovolenou, kde rodině vždy připomínal, že nebudou moc utrácet. Taky Stáni často říkal, že peníze se vydělávají tím, že se chodí do práce, a tak se na práci připravovala celé své dětství... A nebo to bylo celé úplně jinak? 🙂

Mrkněte na tento článek >>

 

11. Cestu k úspěchu nelemují růžové stromy

Když se rozhodneme v životě něco radikálně změnit a pustíme se do toho, začnou se měnit věci vnější, ale naprosto nutně se začnou měnit i věci vnitřní.

Současný svět se začne hroutit, aby se na jeho místě začal stavět svět nový. A čím větší ta změna má být na venek, tím větší bude i vnitřně. A to je často bolestný proces a není zadarmo.

Celý článek najdete tady >>

 

12. O kontrole, očekávání a svobodě, aneb moje nepálská lekce

Splněný sen člověku možná nepřinese trvalý klid v duši nebo věčné štěstí. Co ale vím jistě je, že nesplněný sen na 100% přinese člověku trvalý neklid v duši a jak roky ubíhají, přináší vinu a pocit marnosti.

Máme tak povinnost vůči svému vlastnímu životu plnit si své sny.

Celý článek čtěte tady >>

 

INSPIRUJTE SE V MÉM PŘÍBĚHU

Z vystresované matky podnikatelkou z pláže za 1 rok, 3 měsíce a 10 dní

Úspěch nepřichází přes noc, ani za týden. Úspěch nepřichází ani za dva měsíce, byť to tak navenek někdy vypadá. Úspěch přichází, když člověk opustí své komfortní zóny, překročí své hranice a má odvahu plnit si své sny, ať to stojí, co to stojí.

eBook, který četlo už více než 13 tisíc lidí...