Zajímá mě psaní, tvorba a prodej eBooků

eBooky jsou rozhodně moje oblíbené téma 🙂 Pokud jste už prošli pár článků, jistě tušíte, proč. eBook je něco, co využijete v klasickém podnikání stejně skvěle, jako v podnikání z pláže.

Ať už máte klasický byznys, nebo Vás láká podnikání z pláže, eBook je jeden z nástrojů, jak Váš byznys vylepšit. Doporučuji tyto články.

1. eBook jako nástroj pro podporu klasického podnikání

eBook je nástroj k tomu, abyste získali na klienta email a mohli s ním dále komunikovat. Pokud následně zvolíte inteligentní postupy email marketingu, máte velkou šanci, že  až 80% z těchto lidí do dalších dvou let u vás nakoupí, přestože při první návštěvě vašeho webu o tom ani neuvažovali.

Jak to vlastně funguje a jak může eBook podpořit v podstatě jakékoli podnikání? Přečtěte tady >>

 

2. Email marketing - proč fungoval před 10 lety a funguje i dnes

eBook a email marketing jdou ruku v ruce. Proč? Protože eBook zdarma může být skvělým nástrojem, jak budovat databázi kontaktů, bez které kvalitní email marketing nelze dělat. Proč potřebujete obojí, o tom je tento článek. 

Jak toho ale dosáhnout? Přečíst celý článek  >>

 

3. Jak vydělávat na internetu? Zmáčkněte ODESLAT a vydělávejte 🙂

Světově uznávaný expert na online marketing Ryan Deiss ve svých výukových videích programu DigitalMarketer říká: “Chcete znát velké tajemství úspěchu na internetu? Úspěch nezávisí na velikosti návštěvnosti vašeho webu. Úspěch závisí na velikosti vaší databáze.”

Ano, databáze je přesně to, co Vám na internetu pomůže vydělávat peníze. Nicméně velikost není to, na čem záleží nejvíce. Na čem tedy? Jsou to takové dvě tajemné přísady 😀 

Více si přečtěte tady >>

 

4. Dá se uživit prodejem eBooků?

Dá se uživit prodejem eBooků? Tak na tuto otázku jsem narazila na Facebooku a přiznám se, že mě trošku zarazila. Jako první mi probleskla hlavou úsměvná myšlenka odpovědět, že si nejsem jistá, jestli těch průměrných 45 tisíc měsíčně, které prodejem eBooků vydělám, je a nebo není na uživení…

Existuje takové čínské přísloví a ne nadarmo se mi před chvílí přípomnělo v knize Ze Mě Jaroslava Duška, které říká: “Ať ten, jenž tvrdí, že něco nejde, nezdržuje toho, který to dělá. “ Takže odpověď zní: Ano, je to možné. Proč o tom pochybovat?

Více si přečtěte tady >>

 

5. Jak objevit téma svého podnikání z pláže? Aneb o čem vlastně psát eBook...

Asi nejčastější otázka, kterou dostávám je: „Podnikání z pláže mě láká, ale vůbec netuším, v jaké oblasti se do toho pustit.“ S tím taky souvisí: „Napadá mě téma A, B, C a ještě D, to všechno mě baví a rozumím tomu, ale nevím, jak se rozhodnout.“ A nebo velmi obvyklá: „Mám pocit, že nejsem expert vůbec na nic, jsem ztracený případ?“.

Tak toto všechno se vám může honit hlavou, než se do svého plážového podnikání pustíte a chci vám říct, že je to naprosto přirozený první krok. Není vůbec divné, pokud své téma neznáte, nemůžete se pro něj rozhodnout a nebo máte pocit, že nic neumíte.

Více si přečtěte tady >>

 

6. Jaké jsou náklady prodeje eBooku?

Jaké jsou náklady na prodej eBooku? Kolik to stojí prodávat eBook? To je sice hezké, že jsem vydělala prodejem eBooku tolik peněz, ale musí to s sebou přeci nést nějaké náklady?

Ptáte se – kolik mě to bude stát, když budu chtít eBook taky prodávat? A tak jsem se rozhodla to nejen sesumírovat, ale taky Vám dát tipy, jak to udělat co nejlevněji a nejefektivněji. Pojďme na to…

Více si přečtěte tady >>

 

7. A co nějaké výsledky?

O výsledcích mého plážového podnikání jsem napsala už několik článků, tady je najdete:

 

8. Vaše eBooky v akci

Jak napsat eBook za 14 dní četlo už několik tisíc lidí.  K prvním čtenářům se dostal eBook v lednu 2013 a po pár týdnech mi začaly chodit vámi napsané a vytvořené eBooky na nejrůznější témata. A mnozí si eBook nejen přečetli, ale především se pustili do akce a eBook dle mých návodů a postupů své eBooky napsali.

V této sekci najdete příběhy podnikatelů z let 2013 - 2014, kteří napsali eBook >>

 

9. Chci napsat eBook. Jak na to?

Pokud se chcete pustit do psaní vlastního eBooku, skvělé! 🙂 Ráda vám budu průvodcem. V tomto eBooku získáte podrobný návod, jak krok za krokem napsat za 14 dní svůj eBook a pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste na konci svůj vlastní eBook neměli. 

Více o eBooku najdete tady >>

Objevte, jak může být eBook klíčem k srdci i peněžence vašeho zákazníka

  • Jak budovat pomocí eBooku databázi klientů? A proč to vůbec dělat?
  • Jak to může podpořit vaše podnikání a prodeje?
  • Jak díky eBooku zdarma vydělávat více peněz?
  • Jak díky eBooku zdarma budovat důvěru a vztah s vašimi potenciálními klienty?
  • Jak díky eBooku zdarma odemknout zákazníkovo srdce i peněženku?

Tak právě o tom je tento eBook zdarma