Chci vědět více o podnikání z pláže.
Jak to vlastně funguje?

Podnikání z pláže, neboli info-podnikání je jeden z druhů podnikání na internetu má jeden zásadní rozdíl oproti klasickému byznysu – vše je online, včetně produktu, který prodáváte

V rámci plážového podnikání prodáváte na internetu své know-how, něco, co dobře umíte. Můžete to udělat například tím, že prodáváte eBook, online kurz, placený webinář, členskou sekci s videi, online konzultace. 

1. Začněte rovnou eBookem 8 kroků k podnikání z pláže

Co stojí na pozadí automatizovaného systému, který dnem i nocí pracuje pro vás a vydělává vám peníze, i když se třeba válíte na pláži? Strategie plážového podnikání je docela jednoduchá a do svého podnikání ji můžete implementovat i vy. Seznamte se s touto strategií v osmi krocích v tomto eBooku ZDARMA.

Stáhnout eBook zdarma >>

 

2. Máte trochu více času? Podívejte se na některý webinář ze série Podnikání z pláže v praxi

Webinářů na téma Podnikání z pláže jsem dělala už několik. A proto jsem vytvořila členskou sekci Webináře z pláže, ke které vám dám přístupy zdarma.

Najdete zde jak webináře, v rámci kterých jsou příběhy a zkušenosti online podnikatelů, ale také praktické a hodnotné informace týkající se fungování a principů online podnikání. 

Přístupy do členské sekce zdarma získejte zde >>

 

3. Jak objevit téma svého podnikání z pláže?

Asi nejčastější otázka, kterou dostávám je: „Podnikání z pláže mě láká, ale vůbec netuším, v jaké oblasti se do toho pustit.“ S tím taky souvisí: „Napadá mě téma A, B, C a ještě D, to všechno mě baví a rozumím tomu, ale nevím, jak se rozhodnout.“ A nebo velmi obvyklá: „Mám pocit, že nejsem expert vůbec na nic, jsem ztracený případ?“.

Tak toto všechno se vám může honit hlavou, než se do svého plážového podnikání pustíte a chci vám říct, že je to naprosto přirozený první krok. Není vůbec divné, pokud své téma neznáte, nemůžete se pro něj rozhodnout a nebo máte pocit, že nic neumíte.

Více si přečtěte tady >>

 

4. Dá se uživit prodejem eBooků?

Dá se uživit prodejem eBooků? Tak na tuto otázku jsem narazila na Facebooku a přiznám se, že mě trošku zarazila. Jako první mi probleskla hlavou úsměvná myšlenka odpovědět, že si nejsem jistá, jestli těch průměrných 45 tisíc měsíčně, které prodejem eBooků vydělám, je a nebo není na uživení…

Existuje takové čínské přísloví a ne nadarmo se mi před chvílí přípomnělo v knize Ze Mě Jaroslava Duška, které říká: “Ať ten, jenž tvrdí, že něco nejde, nezdržuje toho, který to dělá. “ Takže odpověď zní: Ano, je to možné. Proč o tom pochybovat?

Více si přečtěte tady >>

 

5. A musím se kvůli tomu stěhovat opravdu na pláž?

Občas mi přijde email, ve kterém stojí: “Víte, já opravdu nemám ráda vedro a na pláži mě to nebaví, takže díky, ale to podnikání z pláže není pro mě.” Nebo třeba: “To se musím kvůli kurzu Podnikání z pláže sebrat a odstěhovat někam do tepla? Tak to nevím… To asi ne.”

A tak chci říct, že podnikání z pláže rozhodně neznamená, že se musíte válet na pláži, odjet do zahraničí, spálit všechny mosty, překopat od základů svůj život. Nic z toho. O čem to je doopravdy?

Více si přečtěte tady >>

 

6. Jaké jsou náklady prodeje eBooku?

Jaké jsou náklady na prodej eBooku? Kolik to stojí prodávat eBook? To je sice hezké, že jsem vydělala prodejem eBooku tolik peněz, ale musí to s sebou přeci nést nějaké náklady?

Ptáte se – kolik mě to bude stát, když budu chtít eBook taky prodávat? A tak jsem se rozhodla to nejen sesumírovat, ale taky Vám dát tipy, jak to udělat co nejlevněji a nejefektivněji. Pojďme na to…

Více si přečtěte tady >>

 

7. Podnikání z pláže technicky, aneb zvládne to i počítačový laik?

Celkem častá obava, se kterou se setkávám, je, jestli zvládnete nastavení plážového podnikání technicky. Napsat eBook nebo nějaký ten článek, to si ještě hodně lidí umí představit.

Ale vytvořit webové stránky, zautomatizovat odesílání eBooku tak, aby se to dělo úplně samo, totéž udělat s prodejem, dát si na web prodejní formulář, vytvořit vlastní prodejní stránku, tak to už začíná znít jako hodně vzdálená španělská vesnice. Zvlášť pro člověka, který na internetu dokáže tak akorát vyhledávat na Googlu nebo Seznamu, posílat maily a tím jeho technické znalosti končí.

Více si přečtěte v článku na blogu Podnikání z pláže >>

 

8. A když budou všichni podnikat z pláže, kdo nám bude péct rohlíky a učit naše děti?

Čas od času se setkávám s komentáři a názory, které se ostře vymezují vůči podnikání z pláže. Jak můžu takovou myšlenku šířit do světa? To se jako všichni odeberou na ty pláže a kdo nám pak jako bude péct rohlíky, cha? Kdo bude učit naše děti? Kdo nás bude léčit? A kdo vyvážet odpadky?

To si opravdu myslím, že jako teď budou všichni podnikat z pláže? A co z pláže… podnikat všeobecně! Jasně, všichni teď začneme podnikat a injekce si budeme píchat sami… Hm, to bude na těch plážích přecpáno. A nebo je to jinak?

Je... 🙂 Celý článek najdete tady >>

 

9. A co nějaké výsledky?

O výsledcích mého plážového podnikání jsem napsala už několik článků, tady je najdete:

 

KNIHA: Podnikání z pláže

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou?

Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno? O tom všem je kniha Podnikání z pláže... Vítejte v mém světě 🙂

Mou velkou touhou je inspirovat Vás v této knize k tomu, abyste žili také svůj příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět. Věřím, že Vám kniha ukáže, že podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný pro každého