Nejčtenější články 
a nejnavštěvovanější stránky tohoto webu

Chcete na mém blogu začít tím nejlepším? Skvělé, s chutí do toho! Níže najdete články, které jsou nejčtenější, případně mají největší počet "To se mi líbí" od čtenářů, kteří je četli.

Ponořte se do toho nejlepšího z mého blogu...

1. Vykročení z komfortní zóny, aneb moje cesta na pláž

Znáte ten pocit, kdy víte, že pokud TEĎ ve vašem životě něco nezměníte, tak už nikdy? Že pokud si nesplníte tento sen, tak už to neuděláte ani s žádným dalším? Že prostě nastal čas vylézt z té pomyslné krabice, které se říká „jistota“ a pustit se na cestu?

Jeden z nejstarších a zároveň nejčtenějších článků mého blogu, ve kterém se seznámíte s částí mé cesty k podnikání z pláže. 

Chci si přečíst celý článek >>

 

2. (Ne)najdi si dobré zaměstnání… Aneb co radí šťastní a úspěšní rodiče svým dětem?

Tento článek má na mém blogu bezkonkurečně nejvíce označení "To se mi líbí". Bude se líbit i vám? 🙂 

Začíná takto... Je středa odpoledne a já doprovázím svou osmiletou dceru do místní ZUŠ do tanečního souboru. Máme ještě dvacet minut čas a tak jdeme okouknout bufet, který je už od dob mého dětství ve vstupní hale školy a mám pocit, že za těch dvacet let se nic moc nezměnilo. I žluté sodovky ve třetinkové lahvi jsou stále na svém místě...

Přečíst celý článek  >>

 

3. Můj příběh, aneb čím se zabývám

Nejnavštěvovanější stránka tohoto webu - nejčastěji vás zajímá, kdo pro vás vlastně píše a jaký je můj příběh. 🙂 „Miluju online marketing a podnikání z pláže a mým posláním je ukazovat podnikatelům, jak si pomocí toho prvního užívat to druhé!“ A dál? 

Více si přečtěte tady >>

 

 

4. Příznaky: „Nemám čas“ Diagnóza: Novodobý mor

Další z nejčtenějších a nejoblíbenějších článků, začíná takto: Sedím v mé oblíbené brněnské kavárně Tungsram, popíjím růžové víno a věnuju podvečerní hodinku odpovídání na emaily. U vedlejšího stolu sedí muž středního věku a evidentně na někoho čeká. Ten někdo, zřejmě kamarád, přichází po chvíli a aniž bych chtěla, vyslechnu rozhovor: „Ahoj, jak se máš?“ – „Ále, však to znáš, jsem v jednom kole, mám toho strašně moc, nemám na nic čas.“

Chci si přečíst celý článek >>  

 

5. VIDEO: Říkejte životu ANO

Oblíbená balijská výzva... 

Jednoho březnového balijského dne mě napadlo natočit pro vás toto video a tak jsem se do toho rovnou pustila 🙂 Často se nám totiž stává, že nás napadají skvělé myšlenky, nápady a věci, které by nás v našem životě posunuly přesně tam, kam chceme, ale dřív, než je stihneme zrealizovat, zasáhne zdravý rozum… A když ho nenecháte?

O tom více ve videu >>

 

6. Zima na Bali, aneb proč nejezdím na dovolenou

Za poslední rok jeden z nejčtenějších článků s jedním z nejsledovanějších videí najdete tady. 

Je to už osm let, co mě poprvé v lednu napadlo, chci na zimu odjet do tepla. Byli jsme tenkrát v lednu na dva týdny na Kanárských ostrovech a mě už po pár dnech začlo stresovat to, že jsme tu JEN na dva týdny. Proč tady nemůžeme být celou zimu? Říkala jsem si, že přece nemůže být tak složité se sebrat a odjet na pár měsíců třeba právě na Kanáry.

Chci si přečíst celý článek >>  

 

7. Do důchodu mladá a bohatá

Další z nejčtenějších článků o tom, jak jsem došla až do cíle...

Vždycky se mě hluboce dotýkaly příběhy, ve kterých se mluvilo o tom, jak lidé na smrtelné posteli nikdy nelitují toho, co zažili, ale litují všeho, co v životě nezažili a nestihli. Před pár lety jsem to přestala jen poslouchat a rozhodla jsem se to začít žít. Nečekat na “až někdy” a plnit si svoje sny. Každý den. Malé i velké.

Až najednou přišel moment, kdy jsem před pár týdny pochopila, že jsem si splnila vše, po čem jsem vždycky toužila… Celý článek si přečtěte tady >>

NEJČTENĚJŠÍ EBOOK

Z vystresované matky podnikatelkou z pláže za 1 rok, 3 měsíce a 10 dní

Úspěch nepřichází přes noc, ani za týden. Úspěch nepřichází ani za dva měsíce, byť to tak navenek někdy vypadá. Úspěch přichází, když člověk opustí své komfortní zóny, překročí své hranice a má odvahu plnit si své sny, ať to stojí, co to stojí.

eBook, který četlo už více než 13 tisíc lidí...