Jste tu poprvé?

Vítejte na mém blogu 🙂

Jmenuju se Stáňa Stiborová a jsem autorkou tohoto blogu. Ráda bych vám na tomto místě zjednodušila orientaci v článcích mého blogu a řekla pár slov o tom, co tady najdete a co ode mě můžete čekat.

Miluju online marketing a podnikání z pláže a mým posláním je ukazovat podnikatelům, jak si pomocí toho prvního užívat to druhé!

Záměrem tohoto blogu je inspirovat a motivovat vás mými vlastními zkušenostmi a praxí k tomu, abyste začali využívat krásy online podnikání i pro svůj vlastní byznys - a nejen to.

Největší radost budu mít, pokud si tady pro sebe najdete motivaci, inspiraci a návody k tomu, jak si plnit své sny, mít čas na důležité věci v životě a nemuset se strachovat o to, z čeho příští měsíc zaplatíte účty...

... když tady najdete cestu
k podnikání z pláže.

K životu, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.  

ROZCESTNÍK

Vyberte si téma, které Vás teď nejvíce zajímá:

 • 1
  Chcete na mém blogu začít tím nejlepším? Skvělé, s chutí do toho! Tady najdete články, které jsou nejčtenější, případně mají největší počet "To se mi líbí" od čtenářů, kteří je už četli. Ponořte se do toho nejlepšího z mého blogu...

 • 2
  Webové stránky už dávno neslouží jen jako vizitka. Moderní podnikatelé vědí, že internet je skvělé médium, skrze které mohou se svými klienty budovat dlouhodobý vztah, ukázat jim, jak může jejich produkt či služba vyřešit klientovy problémy či otázky, je to skvělý způsob, jak klientovi ukázat, že právě oni jsou expertem v daném oboru. Prozkoumejte, jak si můžete zjednodušit své podnikání díky internetu i vy.

 • 3
  Podnikání z pláže, neboli info-podnikání je jeden z druhů podnikání na internetu má jeden zásadní rozdíl oproti klasickému byznysu – vše je online, včetně produktu, který prodáváte.

  V rámci plážového podnikání prodáváte na internetu své know-how, něco, co dobře umíte. Můžete to udělat například tím, že prodáváte eBook, online kurz, placený webinář, členskou sekci s videi, online konzultace.

 • 4
  eBooky jsou rozhodně moje oblíbené téma 🙂 Pokud jste už prošli pár článků, jistě tušíte, proč. eBook je něco, co využijete v klasickém podnikání stejně skvěle, jako v podnikání z pláže.

  Ať už máte klasický byznys, nebo Vás láká podnikání z pláže, eBook je jeden z nástrojů, jak Váš byznys vylepšit. Doporučuji tyto články.
 • 5
  Pokud je něco mou vášní, pak je to inspirovat lidi k tomu, aby se vydávali za svými sny, překračovali své hranice a podnikali třeba z pláže, žili svobodně, dle svých vlastních představ, šťastně a radostně.

  To je moje hlavní PROČ za online marketingem, info-podnikáním a vším, co dělám. Prolíná se to mnoha mými články, začtěte se do těch nejoblíbenějších 🙂
 • 6
  Žiju svůj život naplno a plním si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety jsem se rozhodla, že už nechci, aby mi dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Jsem žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

  Inspiruji lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno, a učím je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

  Přečtěte si celý můj příběh >>

 • 7
  Webinářů na téma Podnikání z pláže jsem dělala už několik. A proto jsem vytvořila členskou sekci Webináře z pláže, ke které vám dám přístupy zdarma.

  Najdete zde jak webináře, v rámci kterých jsou příběhy a zkušenosti online podnikatelů, ale také praktické a hodnotné informace týkající se fungování a principů online podnikání.

DÁRKY PRO VÁS 🙂

Objevte, jak může být eBook
klíčem k srdci i peněžence vašeho zákazníka


Z vystresované matky podnikatelkou z pláže.
Inspirujte se mou cestou v tomto eBooku:

Přeji Vám mnoho příjemných chvil strávených na tomto blogu. Inspiraci a nové nápady. Motivaci a chuť ve svém životě a podnikání věci měnit a posunovat tak, abyste žili svobodně, radostně a naplno.

Mějte se krásně a žijte příběh, který chcete vyprávět.

Stáňa Stiborová