„Miluju online marketing a podnikání z pláže a mým posláním je ukazovat podnikatelům, jak si pomocí toho prvního užívat to druhé!“

Můj příběh ve světě online marketingu, aneb jak jsem se dostala k plážovému podnikání

Když se zamyslím nad tím, kým jsem dnes, určitě to vystihuje věta: Žiju svůj život naplno a plním si své sny, i ty nejšílenější, každý den.

Miluju cestování, a tak cestuji hodně a do destinací, o kterých jsem vždy snila. Prošla jsem trek kolem Annapuren v Nepálu, zkusila si, jaké to je žít pár měsíců v horách nad Lago di Garda nebo uprostřed tepajícího New Yorku. 

Nemám ráda českou zimu, obzvláště tu ostravskou plnou smogu, zplodin, špinavého sněhu a naštvaných lidí. A tak už několik let v ČR podstatnou část zimy netrávím. V minulém roce jsem objevila destinaci mému srdci nejbližší, a tou je Bali. V roce 2014 jsme trávili kus zimy na Mauriciu, roky předtím například ve Španělsku.

Mám svobodu žít kdekoli na světě.

Mám peníze na to zaplatit si letenky, kamkoli mě napadne.

Ráda trávím vědomý čas se svými dvěma dětmi, Viktorkou a Aničkou. Baví mě si jen tak odpoledne vyjet na kole, zahrát nějakou hru nebo se jít jen tak projít. Baví mě s nimi cestovat a objevovat svět. Baví mě ukazovat jim krásy života.

Mám na to čas. 

Naplňuje mě inspirovat další lidi pro to, aby také žili život plný svobody, radosti a naplnění. Píšu články na mém blogu, jsem autorkou několika eBooků, z nichž ten hlavní – Jak napsat eBook za 14 dní – je už více než tři roky jedním z mých hlavních zdrojů příjmů.

Jsem zároveň autorkou knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 10 000 lidí, a taky stejnojmenného online kurzu Podnikání z pláže, ve kterém učím své studenty, jak si nastavit celý systém online prodeje tak, aby mohli stejně jako já z pláže podnikat. 

Mou vizí je ukazovat všem lidem, kteří o to stojí, jak žít díky systému plážového podnikání život, ze kterého si nemusí brát dovolenou. Jak žít příběh, který chtějí vyprávět. 

 

Tohle všechno byl pro mě ovšem ještě před pár lety nedostižný sen...

Můj příběh ve zkratce najdete v tomto krátkém dvouminutovém videu, které jsem natočila na začátku roku 2015 před startem kurzu Podnikání z pláže. Pusťte si jej:

O tom, jak žiju dnes, jsem před lety snila a toužila po tom. Realita byla ovšem dost jiná. Dvě maličké děti, krachující stavební firma i manželství, život v paneláku, v peněžence pár korun. Bylo mi 26 let a měla jsem pocit, že jsem odsouzena k životu, který absolutně nemá smysl.

Jaký má totiž smysl život, ve kterém není místo pro lásku, svobodu a splněné sny? Jaký smysl má ukazovat dětem život, ve kterém já nejsem šťastná. Budou jednou šťastné ony?

Rozhodla jsem se to změnit. 

Pokud vás zajímá můj příběh o tom, co všechno jsem změnit musela, jak jsem odešla z ono krachujícího manželství a firmy a vydala se vstříc životu, který většina lidí okolo mě považovala za šílený, přečtěte si můj eBook zdarma Z vystresované matky podnikatelkou z pláže

 

OK, tak jsem se to rozhodla změnit... Kde jsem ale přišla na to plážové podnikání? 

Už od roku 2005 jsem se celkem intenzivně zabývala online marketingem, nejdříve ve firmě mého táty Jirky Mazura, později ve vlastní stavební firmě. Proto i mé další kroky po rozhodnutí změnit svůj život směřovaly opět do světa internetu. 

Zlomový pro mě byl květen 2010, kdy jsem absolvovala v Londýně dva semináře autora knihy Jak myslí milionáři T. Harva Ekera na téma podnikání a online marketing (Millionaire Mind Intensive a Guerrila Business Intensive).

Pochopila jsem zde mnohé o pozadí online marketingu, o technikách a strategiích, které na internetu vydělávají peníze, a taky o tom, že na tomto poli vítězí ti, kdo mají ty nejlepší informace, a také ti, kdo jdou do AKCE.

Na těchto seminářích v roce 2010 jsem také poprvé uslyšela pojem eBook, a také to, že je možné jej automatizovaně prodávat na internetu.

Netušila jsem tenkrát, jak to udělat, ale věděla jsem, že to je přesně to, co chci. Cesta k objevení toho, o čem vlastně eBook napíšu a jak zautomatizovat celý proces prodeje tak, aby vše šlapalo jako hodinky, aby se eBook opravdu prodával a vydělával mi peníze, byla dlouhá a jsem ráda, že jsem na ní vydržela.

Naplno jsem se do toho pustila v lednu 2013, spustila jsem svůj blog www.stanislavamrazkova.cz, začátkem roku odstartovala prodej svého eBooku Jak napsat eBook za 14 dní a v druhé polovině roku pokračování Jak úspěšně prodávat eBook.

Nasbírala jsem v té době taky spoustu nového hodnotného know-how o prodeji na internetu především díky zkušenostem jako projektový manažer v kampaních, které byly bezpochyby nejúspěšnějšími online kampaněmi na českém internetu v roce 2013 a získaly dohromady okolo 7 tisíc placených zákazníků a přes 110 tisíc lidí v trénincích zdarma.

Moje vlastní databáze se vyšplhala za rok 2013 z nuly na více než 2 tisíce lidí, dnes, o tři roky později je v ní už přes 30 000 lidí a to především díky eBookům zdarma. To co učím, zároveň i sama dělám. 🙂 Prodejem obou placených eBooků jsem od roku 2013 vydělala už více než 1 500 000 Kč (1,5 milionu Kč).

 
A tak nastal čas sdílení

Za tu dobu jsem se naučila opravdu hodně o tom, co na internetu funguje a jak správně nastavit a spravovat automatizovaný systém prodeje. V České republice dnes patřím mezi TOP10 online podnikatelů, a ti, od kterých jsem se dříve učila já, se dnes zase učí ode mě. Své know-how si nenechávám pro sebe. 🙂 Proč taky. Věřím v sílu spolupráce a sdílení. 

I vy tak můžete čerpat z mého know-how a zkušeností, a to různými způsoby:

  • V eBooku Jak napsat eBook za 14 dní učím, jak si vytvořit eBook a budovat díky němu důvěru a vztah s klienty, databázi kontaktů anebo jej rovnou plážovým systémem prodávat.
  • A skrze svůj blog a projekt Podnikání z pláže, na kterých najdete spoustu zajímavých článků, webináře, videa a další obsah ZDARMA, sdílím další hodnotné informace, inspiraci a motivaci k tomu, abyste se i vy mohli vydat za životem, ze kterého si nemusíte brát dovolenou.

KDO JSEM?

Vášnivá podnikatelka z pláže 🙂

Žiju svůj život naplno a plním si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety jsem se rozhodla, že už nechci, aby mi dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Jsem žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Inspiruji lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno, a učím je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

Autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní

Píšu eBooky, které pomáhají podnikatelům využívat jeden z chytrých nástrojů online marketingu, kterým je eBook. eBook lze využívat jak v klasickém podnikání, tak v online podnikání.

Pokud je pro vás pojem eBook nový a chcete vědět, jak můžete eBooky ve svém podnikání využít i vy, přečtěte si můj eBook zdarma - eBook jako klíč k zákazníkově srdci i peněžence.

Pokud chcete napsat eBook a chcete k tomu detailní návod, pak bude pro vás eBook Jak napsat eBook za 14 dní. Tento eBook už četlo více než 2 000 klientů a mnozí z nich dnes díky němu budují své databáze a nebo odstartovali své podnikání z pláže. 

Autorka knihy Podnikání z pláže

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou? Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno?

O tom všem je kniha Podnikání z pláže... Vítejte v mém světě 🙂

Více o knize najdete tady.

Autorka online kurzu Podnikání z pláže

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl taky podnikat z pláže? Vytvořit web, psát články, dělat email marketing, facebook, automatizovaný prodej...  Pro mnoho lidí španělská vesnice vzbuzující obavy, že podnikání z pláže je jen pro vyvolené.

Já jsem ušla kus cesty za svým podnikáním z pláže a stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám systém, který skvěle funguje. Prošlapala jsem vám cestu a dnes v kurzu Podnikání z pláže vedu své studenty za ruku krok za krokem až k cíli. 🙂

Více o online kurzu najdete tady.

Inspiruji lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno, a učím je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. 

Věřím, že i vy zde najdete inspiraci. 🙂