Začíná život opravdu až za hranicí komfortní zóny?

Před pár dny si můj muž pustil jedno video, na kterém jsem mluvila a já jsem po něm nejdříve chtěla, ať to vypne. Neměla jsem moc náladu poslouchat sama sebe. Nevím, jak to máte vy, ale když se vidím na videu, bývám k sobě strašně kritická 😀 Neposlechl mě a nevypnul a já jsem se za pár minut přistihla, jak zaujatě sedím vedle něj a poslouchám, co říkám.

Říkala jsem si, že to fakt dává smysl. A první věc, která mě napadla, byla, že právě toto je to pravé téma, které chci s vámi sdílet teď na přelomu roku 2014 a 2015.

A to hlavní, co si přeji, abyste si z něj odnesli, je:

Důvěřujte životu a tomu, že vše se děje správně. Vše dobré i to špatné, ba i to úplně nejhorší, co se vám právě děje, má na vaší cestě nějaký smysl. Abyste totiž mohli žít svůj vysněný život, musíte se stát člověkem, který ten život může žít.

A tak bez ohledu na to, jaké cíle si do roku 2015 dáváte, vítejte problémy, překážky a klopýtnutí, protože to jsou momenty, kdy se z vás stává někdo jiný, někdo, kdo je zase o krok blíž svým snům.

Jednejte navzdory svému strachu.

Jednejte navzdory své náladě.

Žijte příběh, který chcete vyprávět.

A teď si pusťte 12 minutové video,

které vzniklo na semináři Milionová žena v září 2014 a ve kterém vysvětluji mimo jiné i to, jak to vlastně doopravdy je s tím, že když si něco přejete, celý vesmír se spojí, aby se to mohlo uskutečnit.

Začátek je pozvolný a zhruba od čtvrté minuty mě osobně to video hodně baví 🙂 Ať baví i vás a hlavně ať v něm najdete inspiraci pro svůj život a pro plnění si svých snů v roce 2015!

 

 

Stáňa Stiborová
Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka knihy Podnikání z pláže a oblíbeného online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@podnikanizplaze.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.
Komentáře
 1. Moc hezky řečeno ve videu. Souhlasím s tím. Jdu stejnou cestou 🙂

 2. Ada Hoferová napsal:

  Súhlasím s tebou, Stáňa. Lebo šťastie je cesta a nie cieľ samotný. Preto treba mať stále nové ciele a sny a kráčať vždy ďalej a ďalej 🙂

 3. Jirka napsal:

  Děkuji Stáňo, moc děkuji za článek i video – za všechno co pro nás, co se Vás snažíme stopovat, děláte …
  Zde je mé AHA v přímém přenosu 🙂
  … “ Vesmír je vesmír. Vesmír se spojí a nehledě na tvou komfortní zónu, postaví tě do situací, které je často těžké pochopit a identifikovat jako kroky vedoucí ke splnění tvých snů. Často to vypadá právě naopak. Zažíváš věci, které vůbec nechceš zažívat, které sis nikdy nepřál zažívat a s plněním tvých snů vůbec nesouvisí. Zdánlivě se nikam neposunuješ, ale ohlédneš-li se po čase, a znovu si uvědomíš co se ti stalo – co se s tebou stalo, možná se ti podaří odhalit – uvědomit si – kam jsi se na cestě za uskutečněním svých snů posunul. Jakým směrem – blíž, nebo dál? Jak se dnes cítíš ve své současné komfortní zóně? Kým jsi byl a kým jsi dnes? Co se změnilo? … ABYS MOHL ŽÍT SVŮJ VYSNĚNÝ ŽIVOT, MUSÍŠ SE STÁT ČLOVĚKEM, KTERÝ TAKOVÝ ŽIVOT MŮŽE ŽÍT… Vesmír se spojil a dělá vše pro to, aby ses takovým člověkem mohl stát – máš své sny – přeješ si to – tak plní tvé přání … i kdyby tě k tomu měl dokopat – proto to bolí, někdy hodně moc.
  Všímej si nejen toho co se změnilo a mění kolem tebe – jak se plní tvé sny, ale i toho co se mění uvnitř tebe! Věnuj pozornost tomu, co ti vesmír den za dnem nahazuje – s čím se to propojuje a jak ty situace zvládáš. Ptej se jaký je, jaké vlastnosti má, jak se chová člověk, který žije tvé sny? Co je třeba změnit aby ses choval, abys byl jako on? Jak to udělat, co se naučit a co se odnaučit?
  VYSLOV SVÉ PŘÁNÍ – POPIŠ SVŮJ SEN – VESMÍR SE SPOJÍ A UDĚLÁ VŠE ABYS HO MOHL USKUTEČNIT … DOSTANEŠ MOŽNOST ZMĚNIT SE, ABYS MOHL SVŮJ SEN ŽÍT.“

 4. Míša napsal:

  Děkuji Stáni, tvoje slova, pro mě veliká podpora při vykročení z labyrintu….

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů