Vaše eBooky v akci

Od počátku roku 2015 do této sekce už nedávám nové příběhy. S mými úspěšnými studenty jsem začala dělat webináře a jejich příběhy můžete najít na blogu Podnikání z pláže v sekci Vaše příběhy za splněnými sny.

Přesto věřím, že i tyto starší příběhy z let 2013 - 2014 budou pro vás přínosem.

Pokud chcete novější příběhy eBooků v akci, zvu vás do sekce Webináře z pláže:

Získejte přístup k záznamům všech webinářů ze série Podnikání z pláže v praxi a dalším inspirativním videím, kde objevíte více než 25 nejnovějších příběhů eBooků v akci. 

S nejlepšími studenty z kurzu Podnikání z pláže dělám několikrát ročně webináře, na kterých sdílí své zkušenosti, poznatky a příběhy, od prvních krůčků až k úspěšnému prodeji eBooků. 

Ve webinářích pro sebe najdete spoustu cenných rad, inspirace, motivace a často i nakopnutí do akce. Poslechnete si spoustu zajímavých příběhů a zkušeností z praxe plážového podnikání. Každý webinář je jiný, na každém pro sebe objevíte něco nového. 


Povedené eBooky čtenářů eBooku Jak napsat eBook za 14 dní z let 2013 - 2014

Jak napsat eBook za 14 dní četlo už několik tisíc lidí.  K prvním z vás se dostal eBook v lednu 2013 a po pár týdnech mi začaly chodit vámi napsané a vytvořené eBooky na nejrůznější témata. A mnozí si eBook nejen přečetli, ale především se pustili do akce a eBook dle mých návodů a postupů své eBooky napsali.

A tak jsem se rozhodla sdílet jejich příběhy. Mám k tomu tři důvody. Prvním důvodem je,  že se můžete podívat, jak to udělali ostatní a inspirovat se pro svou vlastní tvorbu.

Druhým je, že se takto eBooky se zajímavými tématy dostanou k mnoha novým čtenářům, tedy k Vám. A třetí je, že jsou tyto eBooky skvělou zpětnou vazbou a referenci na návody a postupy, které předávám v Jak napsat eBook za 14 dní.

Níže tedy najdete příběhy a recenze na eBooky, které mi přišly v roce 2013 a 2014. Aktuálně nové příběhy už najdete na blogu Podnikání z pláže a ve webinářích výše.

Upozorňuji, že recenze níže jsou jen mým subjektivním názorem na samotné provedení eBooků, které mi mí čtenáři poslali k nahlédnutí  a natočili tato videa.

Pokud se rozhodnete tyto eBooky stáhnout, děje se tak už přímo na webu samotného autora a stáváte se tak součástí jeho databáze. Neručím nijak za kvalitu následné komunikace, ani za jakékoli placené produkty těchto autorů, neboť s nimi nemám zkušenost.

eBooky v této sekci jsou řazeny od nejnovějšího po nejstarší a články byly vytvořeny v letech 2013 - 2014.

 

Lucie Dorazilová: Ploché bříško za 21 dní

Další eBook ze série eBooků Vaše eBooky v akci je od Lucie Dorazilové, která je trenérka, sportovní fanda a výživová poradkyně. 🙂 Lucie začala psát blog s tipy pro zdravý život a správně na něj umístila i formulář pro sběr kontaktů výměnou za její eBook Ploché bříško za 21 dní

E-mail je v dnešním světě velmi ceněná komodita a lidé mají přehlcené schránky nejrůznějšími nabídkami. Proto si dávají pozor, komu svůj e-mail dají a komu ne. Pokud vám jej mají dát, musí k tomu mít opravdu dobrý důvod. Jak to zvládla Lucie, si přečtěte v tomto článku. >>

David Zonyga: Pohádky Nový věk

David Zonyga mě zaujal svým tématem. Je totiž expertem na novodobé pohádky a své první příběhy zabalil právě do formátu eBooků. 🙂

Ano, eBooky nemusí být vždy jen návody, jak něco udělat, nebo jak něco vyřešit. Pokud rádi píšete, můžete formou eBooku vydat i své příběhy, nebo knihu, která vám už dlouho leží v šuplíku. Celý článek si přečtěte tady >>    

Ivana Cikánková: Jak se nespálit při prodeji nemovitostí

Ivana je úspěšná a zkušená realitní makléřka, žena v realitách. A svými eBooky a online marketingem podporuje své podnikání v realitách. Její prvotina - Jak se nespálit při prodeji nemovitostí odstartovala její online aktivity.

Dnes už má Ivana funkční blog, který si vytvořila v kurzu Podnikání zpláže a můžete si přečíst i jeji další eBook Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem. Celý článek si přečtěte tady >>    

Edita Berková: 4 zaručené tipy, jak prožít mateřskou v pohybu

Edita Berková je rozhodně žena a podnikatelka, která žije příběh, který zároveň vypráví.

Svůj projekt Strollering - mateřská v pohybu spustila na mateřské se svou první dcerou a musím říct, že její příběh mě rozhodně zaujal, rozesmál a zároveň mě utvrdil v přesvědčení, že uspějí jen ti, kteří to nevzdají, když jim život háže klacky pod nohy.

Najdete jej tedy v druhé části tohoto dílu Vaše eBooky v akci. Celý článek si přečtěte tady >>    

Olga Bušková: Velká harmonická pětka

V tomto dílu seriálu Vaše ebooky v akci Vám představím eBook Olgy Buškové, které se zabývá, jak sama říká tím, jak spávně nastavit prostor kolem sebe a díky tomu mít krásný každý den.

Konkrétně se zaměřuje na symboliku obrazů v místnosti a jejich vliv na život člověka. Je to jeden z těch eBooků, který mi utkvěl v paměti a při nedávném plánování rozvržení ložnice v novém bytě jsem se přistihla, jak přemýšlím nad tím, co by na mou představu o obraze v ložnici řekla Olga (kterou znám pouze virtuálně). Více o tomto eBooku si přečtěte v tomto díle >>

Petra Grabačová: Je homeopatie pro mě?

Petra Grabačová je expertka na homeopatii a své zkušenosti z homeopatie kombinuje se znalostmi ze studia lékařské biochemie a medicíny. Petra má homeopatickou poradnu a vede semináře a přednášky a protože internet je skvělý způsob, jak na semináře a přednášky získat klienty, má samozřejmě své webové stránky.

Mnoho lidí přijde ovšem na vaše webové stránky a zase odejdou. I když jste je třeba zaujali, tak až budou potřebovat, nebudou vědět, kde vás hledat. Z tohoto hlediska je dobré s návštěvníky webových stránek dlouhodobě udržovat kontakt, budovat důvěru a vztah, dlouhodobě dodávat hodnotné informace. eBook je skvělou vstupní branou do vašeho světa a klíčem k zákazníkově srdci i peněžence. Celý článek zde >>

 

Monika Kořínková: Nejlepší dům na světě

Monika Kořínková je spolumajitelka firmy, v rámci které vytváří projekty, vyřizují stavební povolení, realizují stavby a prodeje dokončených domů. Monika tak zná celý proces od začátku až do konce. Díky tomu dokáže poradit napříč všemi profesemi, které se bydlení dotýkají. A tak své zkušenosti shrnula do eBooku, který pro mnoho lidí tápající na začátku stavby domu bude spásou - eBooku Nejlepší dům na světě.

Je to skvělá ukázka toho, jak využít to, na co jsem expert nejen k běžné práci a konzultacím, ale shrnout to a zabalit do online produktu - eBooku - a pomoci tak svým know-how lidem napříč celou republikou, nejen omezenému počtu lidí a ještě díky tomu vydělat peníze. 🙂 Celý článek najdete tady >>

 

Marta Sojková: Jak vytvořit atraktivní životopis

V dalším díle sekce Vaše eBooky v akci Vám chci představit autorku eBooku Jak vytvořit atraktivní životopis, Martu Sojkovou.

Marta tento eBook nabízí na svém webu jako eBook zdarma, to znamená, že návštěvníci, kteří přijdou na její web (a s největší pravděpodobností se zajímají právě o to, jak vytvořit atraktivní životopis), si mohou eBook ihned stáhnout zdarma. Více si přečtěte v tomto díle ebooků v akci >>

 

Daniel Križák: Řídím své finance s úsměvem

Tento díl seriálu Vaše eBooky v akci je věnován mladému podnikateli a finančnímu poradci jménem Daniel Križák, jehož ebook v akci se jmenuje Řídím své finance s úsměvem. Jak už asi víte, eBook se dá využít dvěma způsoby - jako ebook zdarma, nebo jako ebook prodejní.

Já sama využívám pro své podnikání a online marketing oba způsoby. Zatímco eBooky zdarma jsou skvělým nástrojem pro budování databáze, vztahu s potenciálními klienty, předávání hodnotného obsahu a tvoření své vlastní začky, tak eBooky prodejní jsou skvělý nástrojem pro něco, čemu říkám podnikání z pláže, neboli vydělávání, ať jste kdekoli.

Daniel Križák zvolil tu druhou strategii. Detaily si přečtěte tady >>  

Ivana Černíková: Nordic Walking, chůze pro zdraví

Nebýt fyzioterapeutky Ivany Černíkové, asi by mi pojem Nordic Walking zůstal navždy utajen 🙂 Nicméně mi před pár měsíci přistály v emailu právě její 2 eBooky - 9 otázek a odpovědí, než začnete s Nordic Walking a Jak si vyléčíte bolesti zad sami

Moje představa, že se jedná o jakousi náhražku sportu pro důchodce, se díky Ivaniným eBookům změnila v poněkud konkrétnější podobu. Ale o tom tento článek být nemá 🙂 Jak se dá využít eBook, když je vaší vášní nordic walking, si přečtěte tady >>  

Tomáš Lukavec: Jsi značka ve frontě na banány

Tomáš Lukavec v květnu 2014 vypustil do světa svůj eBook Jsi značka ve frontě na banány a během 3 týdnů si jej přečetlo více než 28,000 lidí.

Musím říct, že toto číslo a neobvyklý úspěch eBooku zdarma ve vlnách českého internetu překvapil i mě a jsem potěšená, že se Tomáš rozhodl sdílet svůj příběh v krátkém videu a článku i s Vámi, protože je to krásná a inspirativní ukázka toho, jak úžasně se dá eBook využít a že kreativitě se meze nekladou 🙂 Příběh tohoto eBooku si přečtěte tady >>  

 

Michaela Soukupová: 10 tipů, jak začít hubnout

Míša Soukupová je jednou ze čtenářek mého eBooku Jak napsat eBook za 14 dní a vytvořila podle něj svůj eBook, pomocí kterého si buduje svou databázi lidí, kteří se zajímají o to, jak zhubnout.

Obsahově je tento eBook velice povedený a myslím, že čtenáři a čtenářky, které tento problém trápí, tady najdou určitě velice cenné rady na to, jak si to hubnutí opravdu usnadnit. Více se dozvíte v tomto článku >>  

Jana Bártíková: Jak získat dobrou práci rychleji

Jana Bártíková je jedna z mých eBookových studentek, která si eBook nejen přečetla, ale především se pustila do akce, setřídila své know-how a myšlenky a napsala ne jeden eBook, ale rovnou dva.

Janin eBook zdarma si můžete pro inspiraci stáhnout na jejím webu www.ziskamdobroupraci.cz a věřím, že v něm najdete nejen inspiraci pro napsání vlastního eBooku, ale zároveň inspiraci z Janina tématu týkajícího se chyb, které lidé hledají, když se ucházejí o práci. Janin příběh o tvorbě jejich dvou eBooků si přečtěte tady >>  

David Cháb: Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad

David Cháb se stal od prvního nakouknutí do jeho tvorby mým oblíbeným info-podnikatelem. Po první minutě jsem už totiž měla pusu od ucha k uchu a nevěřila jsem svým očím, že takto z vesela někdo infopodnikání pojal, obzvláště návod, jak zadat na webu email do formuláře mě bavil :) eBooku totiž předcházel zajímavý projekt s názvem Skřítek a Skřítek.

Obsah i téma samotného eBooku mi pak velice přišly vhod. Mojí oblíbenou činností je totiž sezení v nejpodivnějších polohách u počítače, což mým zádům úplně nesvědčí. Obsahově je eBook opravdu propracovaný a našla jsem v něm mnohé skvělé rady a tipy pro má záda. Více se dozvíte v tomto článku >>

Martina Konečná: 7 věcí, které byste měli vědět o svých emocích

Informace k nám v životě přicházejí vždycky v pravý čas a tehdy, kdy to potřebujeme. A přesně takovým způsobem ke mně přišel v pravý čas eBook Martiny Konečné, ve kterém se věnuje emocím. eBook se jmenuje 7 věcí, které byste měli vědět o emocích.

Martina ve svém eBooku píše: Kdysi v dětství jsem snila o tom, že až budu dospělá, tak budu psát knihy. Jenže v dospělosti pak můj rozum mudroval: „O čem bych jako měla psát? A kdo by mi tu knihu vydal? Je to zbytečné. Nemá to cenu.“ 

Až s poznáním infopodnikatelského světa se otevřely Martině taky dveře ke splnění snů o tom, že knihy bude psát a je skvělé, že se do toho pustila. A jak to dopadlo? Zjistíte v tomto díle eBooků v akci >>  

Zuzana Adam (Micháliková): eBook na téma FengShui

eBook Zuzany Adam (v době psaní tohoto článku Michalíkové) mě na první pohled zaujal hlavně svým tématem, protože o Feng Shui je toho na internetu hodně, ale málokdy najdete informace v opravdu ucelené formě tak, aby se Vám z nich nestal v hlavě guláš, ale měli jste naopak jasný návod a praktické tipy, jak na to.

Bylo otázkou času, kdy se toto téma dostane do světa info-podnikání a Zuzka se tohoto tématu zhostila velice dobře. Zuzka má svůj eBook vytvořený jako eBook zdarma a díky tomu buduje svou databázi kontaktů, i svůj statu experta v oboru. Myslím, že moje recenze na tento povedený eBook i eBook samotný Vás mohou inspirovat pro Vaši vlastní tvorbu. Více v tomto článku >>